Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

(4)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Temat: Nadmiar wód płodowych (1)

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    07.06.2010 10:17:52

Witam,
    jestem w 5 miesiącu ciąży i niedawno dowiedziałam się, że mam zbyt dużo wody płodowej.Brzuch jak na ten miesiąc jest olbrzymi.Lekarz powiedział,że wystarczy tylko obserwować dzidziusia ale mi to nie wystarcza.Ekspedientka w sklepie powiedziała, że jej córka miała tak duży brzuch jak rodziła.
    W internecie przeczytałam,że może urodzić się dziecko niedorozwinięte. Jestem przerażona.Czy ktoś z Was miał podobny przypadek?
    Dodam jeszcze, że dzidziuś ma dobre wymiary.Chciałam zrobić badania prenatalne ale chyba już jest za późno.
    Będę wdzięczna za odpowiedzi.
    Pozdrawiam.

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• lidia_91
    witam serdecznie. 13 dni temu kochalam sie z patnerem. zabezpieczalismy sie ale przez kilka...
  • noname00
    Witam .Ostatnią miesiączkę miałam pod koniec maja, w połowie czerwca...
  • aga2104
    Witam wszystkich,Tydzień przed okresem współżyłam z chłopakiem,...
  • kulka19
    Cześć kobietki! mam problem. Kochałam się ze swoim chłopakiem i...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0065250_kobieta_ciaza_brzuch_nagosc_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesĆwiczenia w okresie ciąży i połogu....
    W trzecim okresie ciąży (od 25 do 32 tygodnia ciąży) Twoja macica...
    Twoja sugestia