Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: NAPRAWDE NIE WIEM CO ROBIC??? (2)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    17-11-2007 01:14:00

SPRWA WYGLADA DZIWNIE I MOZE TAK ZABRZMIEC. JAKIS CZAS TEMU MIALAM PRZYPADKOWY STOSUNEK BEZ ZABEZPIECZENIA. KILKA TYGODNI PO NIM NA POCHWIE ( A DOKLADNIE NA WZGORKU LONOWYM BO CHYBA TAK TO SIE NAZYWA) POJAWIL SIE WRZOD NIEDUZY PODSKORNY ( MIALAM JUZ TAKIE WRZODY CHOCIAZ WCALE NIE UPRAWIALAM SEXU... CZASAMI BYLY PODSKORNE A CZASAMI ROBILY SIE Z NICH BIALE KROSTY, ZAWSZE SAME JAKOS ZNIKALY LUB PEKALY ) TEN TEZ ZNIKNAL SAM. NIE MAM INNYCH OBJAWOW NA SKORZE.. ALE OD JAKIEGOS CZASU ( A OD TEGO STOSUNKU MINELY 3-4 MIESIACE) WYPADAJA MI WLOSY (DOSC ZNACZACO) I MAM OGOLNE OSLABIENIE ORGANIZMU I CIAGLE SIE PRZEZIEBIAM. SWEDZI MNIE TEZ POCHWA MAM TEZ UPLYWY ALE NIE JAKIES ZOLTO-ZIELONE TYLKO BIALE LUB BEZBARWNE (CHOCIAZ CZASAMI TEZ NIE WYGLADAJA NORMALNIE,JAK ZAWSZE). CZY TO MOGA BYC OBJAWY JAKIEJS CHOROBY INTYMNEJ???, CZY MOGLAM SIE CZYMS ZARAZIC PODCZAS TEGO STOSUNKU??? NAWET NIE WIEM DO JAKIEGO LEKARZA MAM SIE ZGLOSIC GINEKOLOGA CZY DERMATOLOGA???

DUZO PRZYCZYTALAM O TYM NA NECIE I W SUMIE NADAL NIE WIEM CO ROBIC A ZACZYNAM STRASZNIE SIE BAC...

Ostatnia edycja: 17-11-2007 01:14:00
  • Reklama

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    18-11-2007 19:24:00

Witaj

Przygodny stosunek bez zabezpieczenia z nieznajomym partnerem to bardzo ryzykowne postęowanie. Nie ma pewności czy nie zostałaś zakażona jakąś chorobą przenoszoną drogą płciową. Pojawiające się krostki na spojeniu łonowym mogą być objawem opryszczki płciowej. Powinnaś zgłosić się po pierwsze do ginekologa ze względu na zmiany na sromie oraz upławy. Nadmierne wypadanie włosów skonsultuj z dermatologiem. Warto wykonać również badania w kierunku kiły, HCV czy HIV, aby miećpewność że nie zostałaś zakażona tymi wirusami i spać spokojnie. [addsig]

Ostatnia edycja: 18-11-2007 19:24:00

Pozdrawiam

Dr Zofia Polska

Ekspert Medforum

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• zamyslona123
    Wątek: Mam problem.
    Miesiaczka spóźnia mi sie już 6 dni. Nie mam za dużo objawów....
  • Kamcia1679
    Hej mam od 2 dni wilgotną bieliznę zastanawiam się czy to moze wyciek wód...
  • Julczek
    Od pół roku staram się z mężem o dziecko. Powinnam dostać okres...
  • naturaaaaaaaaaaaaally
    Obawiam się że mogę być w ciąży. Okres spóźnia mi...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_ciaza_brzuch_ojoimages_15390008.jpg_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesZwiększony obwód brzucha w ciąży.
    Nadmierny, nieproporcjonalny do wieku ciążowego obwód...
    Twoja sugestia