Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

(4)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Temat: Negatywny test ciążowy. Ciąża? (3)

• 07-08-2011 10:52:09

Dziś mija 45 dzień od mojego ostatniego okresu. Zrobiłam już 2 testy ciążowe (w odstępie ponad tygodnia) i oba wykazały wynik negatywny. Pomimo tego mój okres nadal nie przybył. W styczniu brałam Escapelle i od tego czasu okres mi się rozregulował. Od przyjęcia tabletki okres miałam kolejno w odstępach 10, 28, 47, 34, 23 dni. Czy pomimo 2 negatywnych wyników może być to ciąża? Jeśli nie to co może być przyczyną tak nieregularnych cyklów? Mam 20 i do niedawna miałam cykl równo 28 dniowy.

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    07-08-2011 18:50:21

po tabletce rozregulował ci się cały układ hormonalny
    musisz jednak iść do ginekologa, bez jego pomocy się nie obędzie
    potrzebujesz luteiny, aby okres wrócił

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    12-08-2011 14:33:01

Na rozregulowany okres dobry jest też duphaston,na podtrzymanie ciąży też się go stosuje.Przede wszystkim należy konsultować się z ginekologiem

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• hyda
    Witam, od miesiaca stosuje plastry evra (aktualnie jest to tydzien bez plastra). W czasie...
  • ajsza94
    ajsza94 2014-10-20 06:19:56Witam. Mam problem. Ostatnią miesiączkę miałam...
  • angelinaa001
    Witam. Mam taki problem. Lekarz kazał stosować Duphaston przed miesiączką...
  • biala8790
    Witam, byłam wczoraj na usg aby sprawdzić czy będzie owulacja. Lekarz...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/badanie_usg_brzuch_panthermedia_487105_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockBadania w ciąży dużego ryzyka
    Niemieckie Towarzystwo Medycyny Perinatalnej przedstawia takie...
    Twoja sugestia