Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: nie bierzcie pod język ***!!!! (6)

• nie bierzcie pod język arthrotecu!!!!
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

*** !
    mądrze napisane!

Gość

zażyłam *** wg tego co napisalas.. mi tez pomoglo..DZIĘKUJE..

• Reklama
    Gość

zażyłam wczoraj ale ja tabletki od WoW, dzień wcześniej połknęłam jedną hamującą hormon ciążowy, po 24 h cztery dopochwowo po 4 h dwie: skurcze, dreszcze, gorączka w okolicach 38 stopni krwawienie po pierwszej dawce po ok 40 minutach, ból ale do wytrzymania jak przy bardzo bolesnej miesiączce, po drugiej dawce zasnęłam obudziłam się dziś rano łozko mokre ja mokra, ale gorączki już nie ma i zdaje się jest po wszystkim, krwawienie się zmniejszyło i przestały mnie boleć piersi.
    mam dorosłą córkę i wiem co zrobiłam i zrobiłam to świadomie, ale dziewczyny nie róbcie tego. nie wiem jak dam rade psychicznie, nie da sie nie myśleć. przed innymi można się usprawiedliwiac podawac tysiące powodów, ale przed sobą się nie ucieknie. proszę zanim to zrobicie - rozważcie czy na pewno to jedyne wyjście.

Gość

witam. Mam pytanie? Byla zmuszona do wziecia tego leku *** i mam teraz problem z gardlem. Lubie spiewac i jest to moja pasja i czy to mialo jakikoliwek wplyw na moj przewod pokarmowy..
    Wziela doustnie 12 tabletek, 3x po 4, tak jak napisali na Wow
    Dziekuje z góry za odpowiedz.

Gość

gdzie mozna dostać takie tabletki, prosze o szybką odpowiedz, bardzo wazne!!

Zobacz inne dyskusje