Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Niepokojacy wynik usg-powiekszone jajniki z elementami litymi!! (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    23.02.2010 16:27:22

Witam wszystkich mam problem dotyczacy podejscia mojego lekarza do wyniku badania usg dopochwowego.Od 3m odczuwalam bol w okolicach jajnikow,nabrzmiale podbrzusze bardzo bolesne i obfite miesiaczki.Podczas zwyklego badania ginekologivcznego wystapilo krwawienie ktore utrzymywalo sie przez 3 dni po badaniu.Lekarz skierowal mnie na usg.wynik badania:
    Trzon macicy w polozeniu obojetnym o wymiarach 44-45 echo endometrium szerokosc 6,1mm niejednorodne jajnik prawy o wymiarach 61-68mm z ememetami litymi jajnik lewy o wymiarach 81-83 mm z elemetami litymi .Dzis bylam u tego tez ginekologa ktory mnie nie uspokil przepisal tylko srodki antykoncepcyjne.Nie wiem co mam robic.Troche sie naczytalam i mam mieszane uczucia.Prosze o jakas porade czy mam szukac innego specjalisty czy rzeczywiscie to niegrozne.Czy ktos z was ma podobny problem?

Zobacz inne dyskusje

• Witam. Od kilku dni strasznie pieką mnie wargi sromowe, są zaczerwienione, czasem...
  • lena841
    WitamBorykam się z nawróconą infekcją grzybiczną pochwy? Leczenie...
  • Witam, Ostatnimi czasy odczuwałam pieczenie pochwy, świąd. Zakupiłam...
  • MyNameIs
    Jak w temacie. Mam straszne wzdęcia, jak zjem jakieś bardziej śmieciowe -...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mss03617_kobieta_laboratorium_pipeta_badanie_probki_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesMięśniaki macicy - informacje dla...
    Mięśniaki to nazwa niezłośliwych guzów macicy. Nie...
    Twoja sugestia