Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Niepokojacy wynik usg-powiekszone jajniki z elementami litymi!! (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    23-02-2010 16:27:22

Witam wszystkich mam problem dotyczacy podejscia mojego lekarza do wyniku badania usg dopochwowego.Od 3m odczuwalam bol w okolicach jajnikow,nabrzmiale podbrzusze bardzo bolesne i obfite miesiaczki.Podczas zwyklego badania ginekologivcznego wystapilo krwawienie ktore utrzymywalo sie przez 3 dni po badaniu.Lekarz skierowal mnie na usg.wynik badania:
    Trzon macicy w polozeniu obojetnym o wymiarach 44-45 echo endometrium szerokosc 6,1mm niejednorodne jajnik prawy o wymiarach 61-68mm z ememetami litymi jajnik lewy o wymiarach 81-83 mm z elemetami litymi .Dzis bylam u tego tez ginekologa ktory mnie nie uspokil przepisal tylko srodki antykoncepcyjne.Nie wiem co mam robic.Troche sie naczytalam i mam mieszane uczucia.Prosze o jakas porade czy mam szukac innego specjalisty czy rzeczywiscie to niegrozne.Czy ktos z was ma podobny problem?

Zobacz inne dyskusje

• Witam,Chociaz widziałam już podobne wątki, nie znalazłam jeszcze konkretej...
  • od dwoch miesiecy mam dziwne uplawy wygladaja jak krew miesiaczka nigdy u mnie nie byla obfita...
  • Wątek: Seks a okres
    Mam bardzo ważne pytanie. Czy można kochać się z tamponem? Albo czy jest...
  • raczejnie
    Cześć wszystkim! Otóż mam pewien problem uprawiałam seks z...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/ddl_0307b_092_kobieta_okno_wlosy_rozmyslanie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesRak sromu
    Rak sromu stanowi niewielki odsetek wszystkich nowotworów...
    Twoja sugestia