Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Nietrzymanie moczu - o czym każda pacjentka wiedzieć powinna. (22)

• Nietrzymanie moczu - o czym każda pacjentka wiedzieć powinna.
    Treść zablokowana przez moderatora

Dość skuteczna jest elektrostymulacja. W specjalistycznych sklepach medycznych można zakupić specjalny aparat z sondą dopochwową.

Gość

Ja mialam zabieg fotona Intimalase w Glammed w Olsztynie.
    Mam 28 lat i rodzilam 3 razy.Nikt nie chciał mnie operowac bo niby jestem za mloda. Na szczescie laser pomógł I nie czuje sie juz jak staruszka.

• Reklama
    Gość

Ja używam elektrostymulatora Elise, który pomógł mi po czterech tygodniach. Polecam!

Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

Witam.

Leki oraz elektrostymulacje zawiodły na moje nietrzymanie moczu, dlatego też wybrałam coś innego. Zabieg laserem odmienił moje życie. Spróbujcie same - lekarze-poznan.eu, nie pożałujecie !

Pozdrawiam

Gość

Cześć,
    Mnie też długo ciążył ten problem
    mi lekarz polecił ćwiczenia mięśni dna miednicy. Robią to gabinety, które mają odpowiedni do tego sprzęt. Polega to na "nauce" zaciskania odpowiednich mięśni, które odpowiadają za utrzymanie moczu. Ja byłam na 12 zabiegach i muszę przyznać, że nie sądziłam że efekty będą takie pozytywne i że da się to zrobić bez "krojenia". Komfort zupełnie inny We Wrocławiu robią to z tego co kojarzę w dwóch miejscach - w gabinecie fizjoterapii na swobodnej i w klinice na zakrzowskiej.

Gość

a propo nietrzymania moczu polecam nowy program który wchodzi do Polski Bailamama Women sama prowadze zajecia w UK i kobietki zadowolone. a Efekty ćw sprawdzone w Finlandii naukowo
    www.bailamama.com
    www.facebook.com/bailamamapolska?fref=ts

Gość

Dowiedziałam się o bezpłatnej konsultacji i polecam - warto dowiedzieć się jakie są nowe możliwości leczenie "tych" spraw.
    www.facebook.com/179838422070071/photos/a.181526405234606.53800.179838422070071/736809739706267/?type=1&theater

Gość

WITAM DROGIE PANIE Chciałam się z wami podzielić moim zdobytym doświadczeniem odnośnie skutecznego leczenia nietrzymania moczu u nas.Wiele miesięcy borykałam się z tym wstydliwym problemem i próbowałam już chyba wszystkiego (nie licząc operacji, była to dla mnie ostateczność) bez widocznych rezultatów.Dzięki takim stronom zdecydowałam się na zabieg laserem.Trafiłam do kliniki w Krakowie Rosemedica gdzie po kilku badaniach i odbytym wywiadzie Pani ginekolog przeprowadziła zabieg który całkowicie odmienił moje życie.Nie są to kolejne obietnice "znachorów" tylko faktycznie zabieg który DZIAŁA .Pozdrawiam dziewczyny i trzymam za was kciuki

Zobacz inne dyskusje