Zaloguj
Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

Temat: Objawy ciąży a wkładka Mirena (3)

• Objawy ciąży a wkładka Mirena
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Witam,
    zakładam nowy temat, bo nie znalazłam na forum innej kobiey, która ma ten problm co ja..
    otóż od 1,5 miesiąca mam założoną wkładkę hormonalną Mirena. Od momentu założenia regularnie współżyję z mężem. Okres (zamiast być skąpy) w ogóle się nie pojawił, a do tego mam obrzmiałe, bolące piersi, z powiększonymi brodawkami. Dokładnie takie same objawy pojawiły się u mnie, gdy byłam w ciąży (mam 4-miesięcznego synka).
    Czy to możliwe, że zaszłam w ciążę pomimo założenia wkładki?
    Bardzo proszę o pomoc, wizytę u lekarza mam dopiero za miesiąc.

wybacz, nawet lekarz czytajac to powie ze nie wie. wykonaj test betahcg w lab i odpowiedz masz na 100%. pozdrawiam

Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

chodzi mi raczej o informację, czy to w ogole jest mozliwe...? a jeśli tak, to czy lekarz usunie wkładkę?

• Reklama
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?
Zobacz inne dyskusje