Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

(4)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Temat: Objawy ciąży a wkładka Mirena (3)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    06.11.2010 09:51:06

Witam,
    zakładam nowy temat, bo nie znalazłam na forum innej kobiey, która ma ten problm co ja..
    otóż od 1,5 miesiąca mam założoną wkładkę hormonalną Mirena. Od momentu założenia regularnie współżyję z mężem. Okres (zamiast być skąpy) w ogóle się nie pojawił, a do tego mam obrzmiałe, bolące piersi, z powiększonymi brodawkami. Dokładnie takie same objawy pojawiły się u mnie, gdy byłam w ciąży (mam 4-miesięcznego synka).
    Czy to możliwe, że zaszłam w ciążę pomimo założenia wkładki?
    Bardzo proszę o pomoc, wizytę u lekarza mam dopiero za miesiąc.

• 06.11.2010 11:49:48

wybacz, nawet lekarz czytajac to powie ze nie wie. wykonaj test betahcg w lab i odpowiedz masz na 100%. pozdrawiam

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    06.11.2010 19:16:41

chodzi mi raczej o informację, czy to w ogole jest mozliwe...? a jeśli tak, to czy lekarz usunie wkładkę?

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• wioleta1987
    jestem 6 tyg po stracie dziecka poronienie nastąpiło 15.07.2014 okresu nadal nie...
  • Martyna99
    Wątek: Miesiączka
    Cześć! Mam pytanie... Co prawda nie wyjeżdżałam w sierpniu nigdzie za...
  • Martyna99
    Wątek: Ciąża.
    Cześć! Mam dziwną sytuację. Mimo, że wszyscy mnie zapewniają,...
  • Migotka25
    Witam, mam pewien problem, zauważyłam, że podobny temat był poruszany, ale...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MON076074_kobieta_brzuch_radosc_ciaza_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesCiąża nie pozwala mi spać!
    Problemy z zasypianiem, częste budzenie się powodujące w...
    Twoja sugestia