Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: Obolałe sutki! (3)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    07-12-2006 00:51:00

Od jakiegos czasu mam problem z moimi miesiaczkami. Prze trzy cykle bralam duphaston i w koncu moje miesiaczki zaczely wystepowac normalnie. Mimo jednak niezabezpiecznia sie i uprawianiu seksu z moim partnerem nie moglam zajsc w ciaze. Poszlam do innego lekarza, ktory zbadal mnie i oswiadczajac ze jest ze mna wszystko dobrze, przepisal mi clostilbegyt. Kazal brac prze piec dni od piatego dnia cyklu. To byl pierwszy raz a ja i moj partner uprawialismy po tym sex w moje dni plodne. Okolo 5 dni pozniej zaczely bardzo mnie bolec sutki. Caly czas sterczaly i byly czerwone. Trwa to juz drugi tydzien. Nie bola przez caly czas ale jedynie przy dotyku. Wkolo nich skora jest troche pomarszczona a piersi staly sie pelniejsze jednak dopiero ze dwa dni temu. Nie mam zadnej wydzieliny. Nie wiem co to jest. Okres powinnam dostac za dwa dni. Robilam test, ktory wyszedl mi negatywnie. Nie wiem czy moge podejrzewac ciaze czy tez mam jakis stan zapalny. Bardzo prosze o porade i szybka odpowiedz.

Ostatnia edycja: 07-12-2006 00:51:00
  • Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    07-12-2006 13:28:00

Witaj

Powtórz test za kilka dni lub wykonaj beta hcg z krwi. Twoje dolegliwości mogą być również skutkiem ubocznym stosowanych leków lub objawem napięcia przedmiesiączkowego.[addsig]

Ostatnia edycja: 07-12-2006 13:28:00

Pozdrawiam

Dr Zofia Polska

Ekspert Medforum

• Reklama

• Początkująca
    07-12-2006 13:44:00

Ja również mam problemy z miesiaczką. Teraz ostatnio okres mi się spóźnił o 3 miesiące. Piersi mnie strasznie bolały, byłam wzdęta. Tak jak Ty z mężem staramy się o dziecko. Nie wiem co mam robić. Lekarz robił mi usg i stwierzdił że mam za duzo pęcherzyków ale ie przepisał mi żadnych lekówi.

Życzę Ci abyś była w ciąży. Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 07-12-2006 13:44:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• marta1798
    Witam. Współżyłam z chłopakiem 18 października i byłam...
  • xpaulinaax3
    Pierwszy raz w życiu robiłam test ciążowy i nie wiem co myśleć,...
  • Chudzielec
    na kilka dni przed okresem współżyłam z chłopakiem. Dziś...
  • xyzyxz
    WitamMojego partnera jakis czas temu ugryzl klesz, mial oczywiscie rumien, bral atybiotyk, po...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/ddl001033_kobieta_brzuch_ciaza_niebo_niebieski_blekit_ojoimages-W300H200.jpgFot. ojoimagesPielęgnacja ciała kobiet w ciąży
    Na pomoc skórze Brzuch. To on pierwszy kojarzy nam się...
    Twoja sugestia