Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Odsprzedam *** (7)

• Odsprzedam arthrotec
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Odsprzedam arthrotec
    Gość

Uważajcie to oszustka i naciągaczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ania

• Odsprzedam arthrotec
    Gość

Do ania Nie jestem oszustka ani naciagaczka Tak jak pisze zostały mi tabletki i moge je odsprzedac Moge wyslać ze sprawdzeniem zawartości i wpłata dopiero po upewnieniu sie ze wszystko gra i ze tabletki sa oryginalne

• Reklama
  • Odsprzedam arthrotec
    Gość

Skoro jesteś taka szlachetna- oddaj go darmo potrzebującym. Albo sprzedaj za 10zł skoro całe opakowanie nie kosztuje więcej jak 30z, a jest jak sama piszesz już rozpoczęte.
    Jesteś OSZUSTKĄ, ponieważ Twoje przebicie cenowe jest żenujące

• Odsprzedam arthrotec
    Gość

Sprzedaje tak jak sama kupiłam Za wizyte i recepte dałam 150 zł a za wykupienie leków 87 zł Ci którzy mówia ze tak łatwo je zdobyc Czy nawet ze bez recepty mozna kupic myla sie Przeszłam prawie wszystkie apteki u siebie nigzie nie dostałam Dwa razy zamawiałam na necie w obu wypadkach mnie oszukano Tabletek nie zdazyłam otworzyć samoistnie poroniłam

• Odsprzedam arthrotec
    Gość

Chrzanisz i sama sobie przeczysz.
    Kilka wątków niżej piszesz, że BRAŁAŚ i jesteś z niego zadowolona.

A co kogo obchodzi ile cię kosztowała wizyta? Profesorska mogła i kosztować 400zł i co? Też byś sobie to tu zrekompensowała?
    A lek kosztuje ok 40 zł a nie 87 jak piszesz.

> Dwa razy zamawiałam na necie w obu wypadkach mnie > oszukano
    To i masz odpowiedź na pytanie dlaczego nie kupuje się na necie.
    ZŁODZIEJE i tyle!!

• Odsprzedam arthrotec
    Gość

Nie pisałam na tym forum ze brałam i jestem zadowolona Prosze mi pokazac gdzie?? I NIECH SIE PANI PRZEJDZIE DO JEDNEJ DRUGIEJ APTEKI I POPYTA O CENY TO WTEDY NIE BEDZIESZ TAKA PEWNA SWEGO raz piszesz ze kosztuje mniej niz 30 pozniej ze 40 Sama nie jestes zorientowana A ja chce sie pozbyc tabletek Bez oszukiwania i naciagania Jezeli ktos sie zgłosi to ok jesli nie to tez spoko Chciałam tylko pomoc tym ktore naprawde tego potrzebuja

Zobacz inne dyskusje