Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Odstawienie tabletek i brak okresu!!! Pilne!!! (133)

  • Odstawienie tabletek i brak okresu!!! Pilne!!!
    21-12-2008 16:58:00

    @ pojawila sie dzis rano. cykl trwal dokladnie 48dni..jutro z rana lece do gina. trzymajcie sie!

    Ostatnia edycja: 21-12-2008 16:58:00
  • Odstawienie tabletek i brak okresu!!! Pilne!!!
    VIP
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    29-12-2008 19:20:00

    Co powiedział gin? Cykl był po prostu dłuższy?

    Ostatnia edycja: 29-12-2008 19:20:00
    Image
  • Odstawienie tabletek i brak okresu!!! Pilne!!!
    23-02-2009 23:44:00

    Może takie pytanie już padło, ale chciałabym jak najszybciej uzyskać odpowiedź więc zapytam... Skończyłam w piątek moje pierwsze opakowanie Cilest'u i do tej pory nie mam krwawienia. Czy początki stosowania antykoncepcji mogą przyczyniać się do tego typu zaburzeń? Pozdrawiam P.

    Ostatnia edycja: 23-02-2009 23:44:00
  • Odstawienie tabletek i brak okresu!!! Pilne!!!
    24-02-2009 08:07:00

    Samo stosowanie anty przyczynia się do zaburzeń cyklu.

    Jesteś w czasie 7-dniowej przerwy?

    Ostatnia edycja: 24-02-2009 08:07:00
  • Odstawienie tabletek i brak okresu!!! Pilne!!!
    06-03-2009 17:08:00

    Tak... byłam w trakcie 7-dniowej przerwy, ale 4 dnia dostałam okres... dzięki

    Ostatnia edycja: 06-03-2009 17:08:00
  • Reklama

  • Odstawienie tabletek i brak okresu!!! Pilne!!!
    13-04-2009 15:44:00

    Witam was.

    Bardzo się boję, że dzieje się coś złego ze mną, A mianowicie: zażywałam 4 opakowanie Yasminelle (lekarz mi przepisał, bo miałam bardzo bolesne miesiączki i nieregularne) we wrześniu je odstawiłam, nie chciałam się faszerować hormonami ( mam 19lat), dostałam później okres w terminie, kolejny po 53 dniach (grudzień) i od tej pory nie dostałam okresu. Ciążę od razu wykluczam. Myślicie że taka przerwa może być spowodowana tabletkami?? Wybieram się do lekarza, ale nie chcę znowu zarzywać tabletek anty źle je znosiłam..

    Ostatnia edycja: 13-04-2009 15:44:00
  • Odstawienie tabletek i brak okresu!!! Pilne!!!
    VIP
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    14-04-2009 18:39:00

    @ nadal są bolesne? Gin powiedział, jaka była przyczyna nieregularności?

    Twoje cykle są dwufazowe? Z normalnymi zmianami śluzu?

    Ostatnia edycja: 14-04-2009 18:39:00
    Image
  • Odstawienie tabletek i brak okresu!!! Pilne!!!
    17-06-2009 23:49:00

    Dzisiaj mija 38 dzień od ostatniej miesiączki. Oczywiście to wina tabletek, że rozregulowała się naturalna gospodarka hormonalna. Jeszcze przed chwilą byłam przerażona, mimo że tłumaczyłam sobie, że po ostatnim współżyciu już miałam miesiączkę i nie mogło nastąpić poczęcie z powietrza.. Przed chwilą robiłam pierwszy test ciążowy w życiu. Nie będę jeszcze mamą, szczęśliwie dla potencjalnego dziecka, bo obecnie nie byłoby ojca.

    Podejrzewam, że okres będę miała w tej sytuacji wywoływany farmakologicznie. Na czym to polega?

    Ostatnia edycja: 17-06-2009 23:49:00
  • Odstawienie tabletek i brak okresu!!! Pilne!!!
    VIP
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    18-06-2009 08:17:00

    Przed rozpoczęciem brania miałaś zdrowe cykle?



    Poczekaj jeszcze. Może owulacji jeszcze nie było?

    Ostatnia edycja: 18-06-2009 08:17:00
    Image
  • Odstawienie tabletek i brak okresu!!! Pilne!!!
    18-06-2009 16:36:00

    dodane: 17-06-2009 o 23:49

    autor: Gość

    cytuj

    Dzisiaj mija 38 dzień od ostatniej miesiączki. Oczywiście to wina tabletek, że rozregulowała się naturalna gospodarka hormonalna. Jeszcze przed chwilą byłam przerażona, mimo że tłumaczyłam sobie, że po ostatnim współżyciu już miałam miesiączkę i nie mogło nastąpić poczęcie z powietrza.. Przed chwilą robiłam pierwszy test ciążowy w życiu. Nie będę jeszcze mamą, szczęśliwie dla potencjalnego dziecka, bo obecnie nie byłoby ojca.

    Podejrzewam, że okres będę miała w tej sytuacji wywoływany farmakologicznie. Na czym to polega?)cytat



    dostaniesz tabletki na wywołanie miesiączki np.luteinę,ale ja myślę,że organizm sam wróci do działania,czasami potrzebuje więcej czsu

    Ostatnia edycja: 18-06-2009 16:36:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

  • Nadzerka Witam,Byłam wczoraj na badaniu ginekologicznym drugi raz u tego lekarza . Podczas...
  • Belara, wymioty, aspiryna, zmiana godziny przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych Witam, mam 22 lata od miesiąca stosuje tabletki antykoncepcyjne Belara. Są to moje...
  • zastrzyk deppoprovera Witam od półtora roku biorę dwpooprovere od wczoraj mam.bardzo obfity okres...
  • jasnoczerwona miesiączka Witam, 15 kwietnia dostalam miesiączke w terminie (33 dni), lecz była skąpa i...
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/ddl_0307b_092_kobieta_okno_wlosy_rozmyslanie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesRak sromu
    Rak sromu stanowi niewielki odsetek wszystkich nowotworów...
    Twoja sugestia