Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Okres po 16 dniach. POMOCY!!!! (2)

• 30-04-2009 11:21:00

Błagam - jestem w kropce. Mam 25 lat i odkąd pamiętam regularny okres co 30 dni (sam okres trwał 6.7 dni). Ale ostatni, mimo że dostałam o odpowiedniej porze trwał tylko 3 dni. Nie ustał jednak ból piersi (piersi bolą mnie na kilka dni przed okresem, gdy dostanę okres ból przechodzi). Piersi bolały mnie aż do dziś, ale DOSTAŁAM OKRES PO 16 dniach. Zazwyczaj mam bardzo bolesne miesiączkowanie, teraz mnie tylko ćmi, a krwawienie jest bardzo małe. Co prawda od miesiąca czasu zmieniłam tryb życia. Chodzę 4 razy w tygodniu na 1,5 godz. aerobik i 2 razy w tygodniu na 30 min. sauny oraz zdrowiej się odżywiam, ale to chyba nie jest powód. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć co może być przyczyną? Boję się, że to coś poważnego, a chcieliśmy się niedługo z mężem starać o dziecko....

Ostatnia edycja: 30-04-2009 11:21:00
  • 30-04-2009 11:32:00

spokojnie zmiana trybu życia szczególnie na takie bardziej aktywny może spowodować takie zmiany...myślę, że poczekaj spokojnie do następnego okresu

Ostatnia edycja: 30-04-2009 11:32:00

Zobacz inne dyskusje

• Witam. Mam pytanie. Stosunek odbył się 19 września ( piątek ) A w...
  • Witam. Bardzo proszę o poradę. W weekend zacząłem odczuwać dyskomfort...
  • Wątek: wadka
    Mam pytanie co do tabletki "72h" dokladniej co do jek skutecznosci zazylam ja dopiero w 50...
  • agata088
    Witam. Od jakiegos czasu mam infekcje intymna. W sierpniu pierwszy raz wspolczylam z chlopakiem,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya17518_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNiedostateczne nawilżanie pochwy
    Zaburzenia prawidłowego nawilżania pochwy stwarzające problemy z...
    Twoja sugestia