Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: okres w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych... (105)

• 03.06.2009 15:19:00

własnie wrocilam od ginekologa...udalo mi sie zalatwic ze mnie przyjal dzisiaj a nie dopiero w poniedzialek. i na szczescie wszystko jest w porzadku w ciazy napewno nie jestem(bo bralam regularnie tabletki) lekarz powiedzial ze nic z tych ze tabletki przestaja dzialac a cale krwawienie jest spowodowane rozregulowaniem organizmu czego przyczyna jest stres, utrata wagi, choroba( przeziebienie) byc moze tabletki typu gripex ktore zawieraja substancje obnizajace krzepliwosc krwi.czyli jezeli sie bierze regularnie tabletki to nie ma sie czym martwic! kamien spadl mi z serca;P ufff... pozdrawiam... a i kazal mi nie robic teraz przerwy tylko zaczac od razu nastepne opakowanie zeby uregulowac z powrotem cykl i potem znowu na wizyte po tamtym opakowaniu

Ostatnia edycja: 03.06.2009 15:19:00
  • 09.06.2009 13:04:00

a ja mam inny problem..biore juz 3 opakowanie novynette i ostatnio bardzo sie stresowalam i mialam duze wymioty to pewnie przez stres i musialam wziasc tabletke nastepnego dnia rano a zawsze biore o 21 ale nie mogla wziasc bo wymiotowalam zółcia...i poznije bralam je regularnie z reszta jak zawsze i pozniej po 3 dniach &ltczywiscie byl stosunek" moze po 4 dostalam jakies dziwne plamienie trwa pare dni i boli mnie brzuch..nie mam apetytu moze dlatego ze mialam stresujace dni,ale czy moge byc w ciazy? pomozcie nie wiem co jest grane;//

Ostatnia edycja: 09.06.2009 13:04:00
  • 11.06.2009 19:51:00

biorę kontracept teraz odstawiłam bo musze zrobić przerwe 7dniowa chcialam sie dowiedziec czy zmnejszona jest ochrona wtedy??

Ostatnia edycja: 11.06.2009 19:51:00
  • VIP
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    11.06.2009 21:14:00

Czytałaś w ogóle ulotkę? Nie ma tam info?

Ostatnia edycja: 11.06.2009 21:14:00
    Image
  • 12.06.2009 06:42:00

no własnie nie ma..jest tylko o pominietych tabletkach w danym tygodniu...strasznie sie denerwuje bo wczoraj wspolzylam z chlopakiem a tabletke ostatni raz bralam we wtorek

Ostatnia edycja: 12.06.2009 06:42:00
  • 08.10.2009 12:26:51

witajcie ja też mam problem biorę drugie opakowanie tabletek Logest i w pierwszym tygodniu zapomniałam wziąśc jednej tabletki i współżyłam a na drugi dzień miałam bardzo mocne krwawienie bolał mnie brzuch i do tego gorączka okres trwa już 5 dni czuje się już lepiej ale zastanawiam się czemu taka sytuacja miała miejsce??? Mogę być w ciąży???mój lekarz jest na chorobowym i nie wiem kogo się poradzić.POMOCY

DZIĘKUJE....

• 21.10.2009 12:41:52

biore tabletki yasmine od ponad poltorej roku i wczasie brania kolejnego opakowania tabletek dostalam okrasu --(13 tabletka) troche sie dziwie i nie wiem czym to moze byc zpowodowane... czy mial ktos taki problem??

• 08.11.2009 19:22:47

Witajcie kobitki... błagam o pomoc! nie wiem czy taki temat już był i tak jestem zestresowana ze nie mogę się nad niczym skupić... biorę już 3 opakowanie tabletek Nowanett i jestem przy 9 tabletce i pojawiło mi się dziś rano krwawienie co prawda niewielkie ale nigdy wcześniej nie miałam takich problemów a tabletki zażywam już od 3 lat (wcześniej miałam cilest) tabletki zażywam regularnie... powiedzcie mi czy to normalne i czy mam się czym martwić czy też może nie (ciąża?)... a dodam jeszcze że mam biegunki od przedwczoraj... pomóżcie będę bardzo wdzięczna za jakakolwiek pomoc :*** Wika

• 08.11.2009 19:22:49

Witajcie kobitki... błagam o pomoc! nie wiem czy taki temat już był i tak jestem zestresowana ze nie mogę się nad niczym skupić... biorę już 3 opakowanie tabletek Nowanett i jestem przy 9 tabletce i pojawiło mi się dziś rano krwawienie co prawda niewielkie ale nigdy wcześniej nie miałam takich problemów a tabletki zażywam już od 3 lat (wcześniej miałam cilest) tabletki zażywam regularnie... powiedzcie mi czy to normalne i czy mam się czym martwić czy też może nie (ciąża?)... a dodam jeszcze że mam biegunki od przedwczoraj... pomóżcie będę bardzo wdzięczna za jakakolwiek pomoc :*** Wika

• 11.11.2009 01:01:29

Hej
    Mam problem, już w sumie wcześniej poruszany. Biorę Novynette, jest to mój pierwszy listek tabletek, a wcześniej tez nie brałam żądnych. Zostały mi 2 tabletki do końca i dziś chop, okres i to w sumie bolesny ;] w dodatku przez cały czas od kiedy zaczęłam je brać pojawiała się ciemnobrązowa wydzielina.. fakt, mało śpię, stresuję się no i nie odżywiam się prawidłowo.
    Nie wiem już sama.. czy one w ogóle działały czy nie?
    Mam objawy wypisane na ulotce takie jak bóle głowy, stany depresyjne, pobolewają mnie piersi no i wyskoczyło trochę pryszczy. Czyli wydaje się że jest jakaś reakcja na hormony.
    Ktoś napisał wcześniej że lekarz zalecił w takim wypadku brać następny listek bez odstawienia.. ja już sama nie wiem. Do lekarza będę się mogła udac najwcześniej za jakiś miesiąc bo ma tak obstawione terminy że nie ma opcji bym się wcisnęła.
    Pmocy!

Zobacz inne dyskusje

• Od jakiegoś roku sporo razy uprawialam seks analny, od niedawna jakieś niecałe 2...
  • Czy przez masturbacje pocieranie mozna zajsc w ciaze blagam o pomoc ostatnio sie masturbowalam...
  • zdesperowana2120
    Wątek: brak okresu
    juz z dwa tyg temu powinnam dostac okres, a nie mam go do dzis. zamiast tego mam jakis dziwny...
  • Wątek: Problem
    Mam pewien problem. Ostatnio nabawiłam się grzybicy "tam na dole". Używałam...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya05754_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesDolegliwości ze strony pochwy i sromu.
    Do najczęstszych dolegliwości ze strony sromu i pochwy należą:...
    Twoja sugestia