Zaloguj
Reklama

Forum: Kobieta i zdrowie

Temat: OSZUST ADIPEX 510-635-471 (2)

ulubione
  • OSZUST ADIPEX 510-635-471
    Gość

witam.na tym forum ogłaszają się oszusci z sosnowca/katowic którzy ( facet i kobieta) maja nr tel 510-635-471 i strone internetowa www.***, oszusci zapewniali mnie ze sprzedawany przez nich lek pochodzi z czech i jest oryginalny, zamówiłam ten preparat zaplacilam 240zł, wyglądalo wszystko okey, niestety czulam sie podczas zazywania tych lekow bardzo zle, ja bralam juz adipex i czulam sie dobrze, co wazne chudla, a tutaj biorac tydzien, tydzien meczarni, zlego samopoczunia, ciaglej sennosci, wszedzie zaczely mi sie pojawiac siniaki bez uderzenia sie, aptetyt normalny tak jak bym nie brala leku hamującego głod. Po tygodniu zaczełam przeglądać internet i natknęłam sie na wpis na jednym z forów poświęconym odchudzaniu na post oszukanej dziewczyny ktora dostala chinski podrabiany adipex, pod postem byl nr tel sprzedawców u których ja zamówiłam ten lek, byla podana tez strona internetowa. Dziewczyna pisala ze kapsułka po przekrojeniu nie ma płynu w środku tylko granulki, ja nie mialam pojecia ze istnieja podrabiane leki na odchudzanie. Od razu przepołowiłam jedną z kapułek i niestety wysypały się granulki. Zrobilo mi sie ciemno przed oczami. Zaczelam sie zastanawiac co ja zazywam, nastepnego dnia pobiegłam do lekarza i powiedzialam co i jak, lekarz kazał natychmiast odstawic te leki i dostałam skierowanie na morfologie ze względu na wylewy podskórne(siniaki) one zaczeły mi wychodzic od drugiego dnia od zaczecia kuracji. Okazało się że mam za mało płytek krwi, ponizej normy o 60!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mogłam dostać wylewu!!!!!!!!!!drogie panie uwazajcie co kupujecie a jesli juz kupicie jakies lek w internecie sprawdzcie dokładnie czy to oryginał!!! nasze zdrowie jest wiecej warte niz piękna figura !!!chinskimi lekami naprawde mozna sobie zaszkodzic,
    Sprawe zgłosiłam na policję, i co usłyszałam?? ze schwytanie takich sprzedawców (podrabnianych leków) jest niesamowicie trudne gdyz zmieniaja oni dane, nr konta, a adresatami paczki sa ludzie ktorzy nie mieszkaja pod adresem na paczce, adresy te czesto nie istnieja badz sa to adresy placówek poczty. Walka z wiatrakami!!! Pozdarwiam

• OSZUST ADIPEX 510-635-471
    Gość

A JA KUPIŁAM ADIPEX U SPRZEDAWCY O NUMERZE TELEFONU 534-784-144 I JESTEM ZADOWOLONA ! WRESZCIE DOSTAŁAM ORYGINALNE I DZIAŁAJĄCE KAPSUŁKI PO TYLU TYGODNIACH SZUKANIA ! FACET MA OGŁOSZENIA NA INTERNECIE, WYSTARCZY GO WYGOOGLAĆ MAM NADZIEJĘ, ŻE POMOGŁAM. MADZIA.

Zobacz inne dyskusje