Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: plamki krwi w 32 tyg.ciąży (2)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    01-01-2007 13:24:00

Wczoraj bardzo sie wystraszyłam ponieważ, wieczorem jak podcierałam sie po sikaniu to zauważułam na papierze toaletowym średniej wielkości kropke krwi, podtarłam się drugi i trzeci raz żeby się upewnić i za każdym razem pojawiała się na papierze krwista kropka. Jednak za czwartym razem juz tego nie było. Założyłam zaraz po tym zdarzeniu wkładkę ale potem te plamki krwi się już nie pojawiły. Wkładka była czysta i przy następnym sikaniu też nie było już tych plamek krwi przy podcieraniu.

Od tamtej pory te plamki się nie powtórzyły. Martwię się jednak co to mogło być?

Czy to mogło być coś niebezpiecznego i powinnam się zgłosi do lekarza? Czy jest możliwe że te plamki krwi były z moczu?

Co o tym sądzić.

Dodam że ruchy dziecka czuję. Nie wiem co o tym myśleć i co robić?

Ostatnia edycja: 01-01-2007 13:24:00
  • Reklama

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    01-01-2007 16:39:00

nie martw sie, skoro nie bylo krwawienia...tylko kropelki krwi,a do tego od tamtej pory sie to nie powtorzylo to nie zawcacaj sobie tym glowy. W caizy szczegolnie tak wysokiej szyjka macicy jest bardzo nabrzmiala i ukrwiona, i niewielle trzeba,zeby delikatnie "krwawila", tez tak mialam w pierwszej ciazy (szczegolnie po "przytulaniu&quot... po pierwszym razie kiedy pojawily sie takie kropla krwi bardzo sie wystraszylam i zasiegnelam porady ginekologa,wiec powiedzial,ze tak moze byc i nie trzeba sie przejmowac! Moze dla pewnosci zadzwon do twojego lekarza,ale moim zdaniem mozesz byc spokojna,tym bardziej,ze dzieciatko sie rusza. tak czy inaczej badz czujna, a ja zycze ci szczesliwego rozwiazania i duzo zdrowka dla ciebie i fasolki w tym nowym roku!

Ostatnia edycja: 01-01-2007 16:39:00
    ImageImage

ImageImage
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Julczek
    Witam Od jakiegoś czasu staram się z mężem o dziecko, więc od...
  • aleksandrapaw
    Witam Mam 20 lat, rok temu zatwierdzono u mnie zespół policystycznych...
  • xyzyxz
    WitamMojego partnera jakis czas temu ugryzl klesz, mial oczywiscie rumien, bral atybiotyk, po...
  • creexe
    Witam. Napiszę skrótowo16 listopada - miesiączka, zaczęłam brać...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_lezy_odpoczynek_alkohol_panthermedia_4486065_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockPłodowy zespół alkoholowy (fetal...
    Picie alkoholu w czasie ciąży zaburza rozwój płodu. Nie...
    Twoja sugestia