Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: plastry + plamienie = ciąża??? (1)

• 15-01-2007 22:17:00

Czesc! Od szesciu miesiecy stosuje plastry Evra i nie odczuwalam do tej pory zadnych skutkow ubocznych. Tym bardziej zaniepokoilo mnie plamienie (maź, a raczej galaretka o brazowym zabarwieniu) jakie pojawilo sie u mnie po przyklejeniu trzeciego plastra w cyklu. Wiem, ze niewielkie krwawienie czy plamienie moze byc skutkiem ubocznym stosowania plastrow, ale z tego co wyczytalam to moze sie pojawic przy pierwszym czy drugim opakowaniu, a ja mam juz szoste... Dzis, czyli w ostatnim dniu przed zdjeciem plastra zrobilam test ciazowy, ktory dal wynik negatywny, ale nie wiem czy owo plamienie nie wypaczylo jego wyniku. Bede z niecierpliwoscia wyczekiwac jutro okresu... ale moze ktos z Was byl w podobnej sytuacji i moze mi cos doradzic? Czy to mozliwe zebym byla w ciazy? Z gory dziekuje za pomoc! PA!

Ostatnia edycja: 15-01-2007 22:17:00

Zobacz inne dyskusje

• Witam! Złapałam infekcję intymną-lekarz przepisał mi lek Gynalgin, mam...
  • Witam! Od lutego 2013 roku stosowałam Yasminelle jednak z racji tego ze mialam problemy ze...
  • Witam czy jest jakaś.osoba, która zastosowała arthrotec forte i nie...
  • Witam, nie wiem co mam robić. Mam sylwetkę męską tzn. nogi, ręce bardzo...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/lekarz_kobieta_mezczyzna_szpital_panthermedia_4044827_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockGlejaki
    Glejaki mózgu zaliczane są do pierwotnych...
    Twoja sugestia