Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Podczas miesiączki wydalam kawałki ''mięsa-skóry'' co to oznacza? Czy to coś groźnego? (19)

• 27-09-2011 13:58:30

Ostatnio podczas miesiączek dostrzegłam skrzepy, jakby mięsa. W poprzednim miesiącu podczas miesiączki, miałam skrzepy krwi, a oprócz tego dostrzegłam ogromny kawałek jakby ''mięsa'' skóry z krwią. Dzisiaj dostałam miesiączkę i na podpasce dostrzegłam duży kawałek ''skóry''. Czy to coś poważnego? Chciałabym również nadmienić, że w zeszłym roku w listopadzie odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i staraliśmy się o dziecko, nie zaszłam przez ten cały czas w ciążę, od poprzedniego miesiąca znów zaczęłam przyjmować tabletki. Czy te skrzepy mogą być przyczyną nie zajścia w ciążę? Czy te skrzepy to coś poważnego?

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    27-09-2011 16:05:31

Warto by udac sie do Ginekologa aby cie przebadał napewno dzieje sie cos niepokojacego co powinien obejrzec specjalista,nie zwlekaj tylko szybciutko do lekarza dziwczyno

Image
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    27-09-2011 18:41:16

Skrzepy z reguły to normalna sprawa

• Komentatorka
    27-09-2011 19:44:56

Skrzepy skrzepami moze tak ale nie kawałki miesa jak sa opisane,ja jakos przy miesiaczkach nie wydalam z siebie zadnych skrzeppow ani kawałków miesa to wydaje sie raczej sprawa nienormalna

Image
  • Początkująca
    29-09-2011 16:12:15

ja też poprzednią miesiączkę taką miałam, ale moja macica oczyszczała się po poronieniu i łyżeczkowaniu macicy... lekarz stwierdził, że to normalne... ale w Twoim przypadku nie mam pojecia, daj znać jak już skontaktujesz się z lekarzem
    pozdrawiam

• 29-09-2011 18:49:30

zanim zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne miałam bardzo obfite miesiączki i też miałam skrzepy, ale to była sama krew. Skoro nie brałaś jakiś czas tabletek to tak naprawdę mogłaś zajść w ciąże i tego nie zauważyć a teraz nastapiło poronienie. Tak myślę, bo skrzepy są normalne, ale nie kawałki czegokolwiek innego

• 30-09-2011 23:24:07

Umówiłam się na wizytę do ginekologa, dopiero na 12 października aż tyle muszę czekać, zobaczymy co powie-oczywiście dam znać Co do zajścia w ciążę nie sądzę, abym zaszła, ponieważ tabletek wcześniej nie brałam prawie rok i tyko raz spóźniała mi się miesiączka o 7dni, zrobiłam test i nic za kilka dni dostałam miesiączkę, trwała krótko i bardziej było to brązowe niż czerwone krwawienie-dlatego udałam się na wizytę ginekologiczną sądząc, że może jednak jestem w ciąży, bo test powinnam wykonać przynajmniej po 14 dniach, a nie 7 doktor po zbadaniu stwierdziła, że ciąży nie widzi. Ja nie sądzę, aby to było poronienie-gdy kobieta poroni ma przy tym bóle jak podczas porodu-ja żadnych bóli nie miałam, a mam już dziecko, więc wiem jak to boli. Obawiam się, że może to mieć znaczenie z ciągłym zażywaniem tabletek antykoncepcyjnych Od 7lat biorę tabletki, oczywiście robiłam sobie przerwy przez te lata ale zazwyczaj trwały-miesiąc, ta teraz roczna była najdłuższa, myślałam że zajdę w ciążę, ale niestety tak się nie stało Wcześniej na wizycie u lekarza zapytałam co zrobić, aby zajść-kazał na pół roku odstawić tabletki i się starać, a jak nie wyjdzie mam się zgłosić. Ja rok czasu się starałam i nic, więc coś musi być ze mną nie tak Mam nadzieję, że wszystko się ułoży.

• 01-10-2011 18:45:47

Też mi się tak wydaje, że długie zażywanie tabl spowodowało to,iż jeszcze przez jakiś czas będziesz miała osłabiony organizm,że ciąża w która zajdziesz, będzie się poraniała wraz z okresem, ale spokojnie, pójdz do lekarza, on przepisze Ci tabl, które pomogą, i myśle ze za jakieś 3 miesiące będzie można się spodziewać dzidziusia Pamiętajcie, nic na siłe, lepiej odczekac jakiś czas, by dzidzia, była silna, cała i zdrowa Przerabiałam temat, a dziś mam śliczną szatynkę 6-letnią, pozdrawiam.

• 02-10-2011 00:11:06

Dziękuję za słowa otuchy i dobre rady Serdecznie gratuluję córeczki, jak tylko będę po wizycie lekarskiej napiszę czego się dowiedziałam. Pozdrawiam cieplutko i dziękuję raz jeszcze

• 02-10-2011 00:33:25

te skrzepy na pewno nie są od tabletek ja brałam je z 10 lat z przerwami i nigdy nawet skrzepika nie miałam

Zobacz inne dyskusje

• izuniax3311
    Witam serdecznie.Nie mogę rozpocząć współżycia z moim...
  • Witam!Od ponad miesiąca biorę antybiotyk na trądzik Damelium, przy czym przez...
  • agata088
    Witam. Od jakiegos czasu mam infekcje intymna. W sierpniu pierwszy raz wspolczylam z chlopakiem,...
  • Witam. Mam pytanie. Stosunek odbył się 19 września ( piątek ) A w...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_lozko_bol_brzucha_panthermedia_a13817619_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockBól i obrzęk w okolicy przedsionka...
    Ostry ból, obrzęk połączone z  występowaniem guza w...
    Twoja sugestia