Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: POMOCY (9)

• POMOCY
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • POMOCY
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • POMOCY
    Gość

bardzo dziękuję za odpowiedź, jestem bardzo przygnębiona całą sytuacją, więc mam nadzieję, że uda mi się zdobyć tabletki, zaraz wchodzę na stronkę

• Reklama
  • POMOCY
    Gość

czy po poronieniu wywołanym tabletkami można normalnie zajść w ciążę? moja wiedza na ten temat jest w istocie bardzo ograniczona, może ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć, będę wdzięczna.

• POMOCY
    Gość

Po poronieniu, które sama wywołasz NIE JESTEŚ GODNA tego, by być kiedykolwiek w ciąży.

Oby to była ostatnia ciąża w twoim życiu.

• POMOCY
    Gość

Tak, po sztucznym poronieniu wywołanym tabletkami można normalnie zajść w ciąże. Dla swojego bezpieczeństwa 10 dni po wszystkim trzeba udać się na usg dopochwowe. Jeśli niewiele wiesz na ten temat poczytaj dział "pytania i odpowiedzi" na stronie którą ci poleciłam.

• POMOCY
    Gość

dziękuję jeszcze raz za pomoc.
    to, czego jestem godna, a czego nie, na pewno nie podlega twojej ocenie!

• POMOCY
    Gość

trzeba było uprawiać seks z głową a nie puszczać się jak dziw*** a teraz szukać takiej "pomocy", a wy co "pomagacie" też kiedyś będziecie mieć za to odpłacone!!!

• POMOCY
    Gość

trzeba było uprawiać seks z głową a nie puszczać się jak dziw*** a teraz szukać takiej "pomocy", a wy co "pomagacie" też kiedyś będziecie mieć za to odpłacone!!!

Zobacz inne dyskusje