Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Primolut Nor - brak efektów a dalsza terapia. (2)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    26-05-2011 08:50:56

Mam nieregularne cykle miesiączkowe. Okres pojawia się czasami raz na 11 miesięcy. Lekarz stwierdził, że powodem jest niedorozwój macicy. Zapisał Primolut Nor by wywołać miesiączkę. Po 5 dniach stosowania (2x1tb) okres miał się pojawić do 3 dni. W tym momencie mija dzień 5 a okresu jak nie było tak nie ma. A ja nie wiem co robić.
    Lekarz zapisał mi jako dalszy etap terapii Artizie, pierwsza tb miałam wziąć 1 dnia okresu. Zacząć tabletki mimo braku miesiączki czy wstrzymać się jeszcze do końca tygodnia?

• 23-06-2012 23:04:05

mam to samo pytanie co poprzedniczka???? czy moze mi ktos pomoc i udzielic fachowej odpowiedzi???

Zobacz inne dyskusje

• Witam. Jestem w 13 tyg ciąży. Niestety okazało się ze mam bardzo chore...
  • Paulinaaaa
    Witam, mam 18 lat i od jakiś 3 tygodni nie mogę wyleczyć grzybicę pochwy, (...
  • aaniaa26
    Witam,właśnie staram się z mężem o dzidziusia, jestem...
  • LenkKarolina
    Witam. Mam 19 lat. Od około 5 lat mam problemy z miesiączkowaniem.Dokładniej...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/shwell200010_1_kobieta_wlosy_kapiel_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesMięśniak macicy - często...
    Wskazuje się, iż najczęściej pojawiają się u kobiet (20%- 40%)...
    Twoja sugestia