Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Primolut Nor-czy moge wziac??? pomocy!! (9)

  • 20-05-2009 12:08:00

    witam. okres spoznia mi sie ponad tydzien.

    (dokladnie ok 9 dni). robilam dwa testy wczoraj i przedwczoraj-wyszly negatywnie. piersi bola. mam w domu tabletki primolut nor, ktore lekarz kiedys przepisal mi na wywolanie okresu, ktory sie spoznial. czy moge miec pewnosc, ze nie jestem w ciazy i zaczac przyjmowac te tabletki, czy zrobic jeszcze test w odstepie kilku dni?? boje sie, ze tabletki moglyby ewentualnie zaszkodzic dziecku. prosze o pomoc

    Ostatnia edycja: 20-05-2009 12:08:00
  • Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    20-05-2009 13:33:00

    ja bym ie brała tego leku bez wizyty u gina bo każdorazowo przed wywołaniem powinno się sprawdzic co jest przyczyną zatrzymania i wykluczyc ciążę



    najlepej zrób betę z krwi, a kiedy był ostatni stosunek?

    Ostatnia edycja: 20-05-2009 13:33:00
    Image
  • 20-05-2009 13:35:00

    to jest silny lek hormonalny, przepisywany przy naprawde powaznych problemach. nie bierz go absolutnei na wlasna reke.

    Ostatnia edycja: 20-05-2009 13:35:00
  • 20-05-2009 14:15:00

    ostatni stosunek byl bodajze 9 maja. stosunek przerywany, zaznacze. a poprzednie w odstepach tygodnia.

    wiec polecacie, nie brac tego leku?? kiedy robic nastepny test?

    Ostatnia edycja: 20-05-2009 14:15:00
  • 20-05-2009 14:17:00

    zaznacze, ze od jakiegos czasu mecza mnie uplawy, bardzo geste i dosc obfite. leczylam je na wlasna reke clotrimazolem, dopochwowo i mascia (w tym cyklu). Teraz jestem przeziebiona. Czy te uplawy moga byc skutkiem przesuniecia okresu?

    Ostatnia edycja: 20-05-2009 14:17:00
  • Reklama

  • Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    20-05-2009 14:22:00

    polecam nie brać leku, test najwcześniej 14dni po stosunku,



    infekcja/leczenie mogła spowodowac zaburzenia cyklu

    Ostatnia edycja: 20-05-2009 14:22:00
    Image
  • 16-10-2009 18:06:58

    mam pytanie biore priimolut i dostalam okres czy brac dalej czy odstawic ?

  • 15-12-2010 14:37:51

    biorę primolud 7 dni i bolą mnie jajniki???czy to ode tego leku???mam go odstawić???dzisiaj juz ich nie brałam bo nie wiem co robić???

  • 09-09-2011 17:28:50

    od którego dnia brać primolut nor na wywołanie miesiączki.Miałam wziąć 15 dnia cyklu ale przegapiłam a miesiaczki nie ma i nie wiem jak go zaczać brać

Zobacz inne dyskusje

  • witam, od jakiś dwóch miesięcy męcze sie z zapaleniem pochwy. Brałam...
  • witam, od dwóch m-cy biorę vixpo. wcześniej brałam dupfaston. po vixpo...
  • Wątek: lov
    Mam pytanie . Czy sa to objawy bezplodnosci jezeli uprawialam sex podczas dni plodnych...
  • Empatia17
    Wspieramy Twoje zdrowie, być mogła cieszyć się z bycia kobietą…...
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/0050_08-02-29_0004-W300H200.jpgFot. medforumPęknięcie torbieli jajnika
    Przerwanie ciągłości torebki torbieli jajnika.
    Twoja sugestia