Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: problemy poporodowe pomocy!!! (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    16-04-2012 21:10:09

witam

10 tygodni temu urodzilam Synka i do tej pory krwawię. po 3 tyg po porodzie dostalam silnych boli brzucha oraz kregoslupa w "krzyżu". nie wytrzymywalam tego bolu i poszlam do mojego ginekologa. dodam jeszcze ze mam miesniaka 4.5 cm
    gin dal mi skierowanie do ortopedy, ortopeda zas skierowanie na laser, masarze i bioprady. jednak ginekolog stwierdzil ze te zabiegi moga zle wplynac na miesniaka. wiec z bolami radze sobie sama do tej pory lykajac tabletki. do momentu kiedy w miare wytrzymywalam stosowalam ibuprom i apap. jednak po jakims czasie bol byl jeszcze wiekszy i przerwalam karmienie i zaczelam zarzywac silniejsze srodki. a co do krwawienia to lekarz najpierw przepisal mi exacyl zarzywalam i nic nie zmniejszylo sie krwawienie, po nastepnej wizycie dolozyl mi jeszcze 2x dziennie cerazette i zazywam juz tak kilka tygodni i dalej mi nie przechodzi. bylam ostatnio u ginekologa zrobil mi usg dopochwowe i wszystko jest niby ok, morfologia tez dobra. lekarz kazal mi przyjsc za pol roku na wizyte i nie wiem co robic skoro nic mi nie przechodzi dodam ze to krwawienie nie jest az tak obfite ale martwie sie ze tak dlugo trwa i konca nie widac. co robic???? pomocy!!!

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• rednation12
    Temat zamknięty
  • Zanetaa123
    Witam, mam 18 lat i od jakiegoś czasu budzę się w nocy albo nad razem z silnym...
  • biszkopt123
    Witam chciałam się zapytać co to może być jeżeli miesiączka...
  • Natalka_93
    Witam, miesiąc temu trafiłam do ginekologa z ostra infekcją bakteryjną...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/RHY30007_kobieta_ciaza_truskawki_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPowrót płodności po ciąży
    Powrót owulacji po ciąży.
    Twoja sugestia