Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Wstydliwe dolegliwości

(4)

Wszystko o co wstydzisz zapytać Twojego lekarza.

Temat: pryszcze w okolicach intymnych, ale raczej nie opryszczka (1)

• 08.04.2013 14:22:21

Witam, proszę o poradę. Generalnie nie miewam dużo pryszczy, ale raz na kilka miesięcy (moja mama twierdzi że to po zjedzeniu czegoś co mi nie odpowiada) dostaję kilka głębokich, tłustych, bolących pryszczy.

Aktualnie, oprócz takich w miarę normalnych miejsc jak np. plecy, mam jednego w ustach, na wewnętrznej stronie wargi, i 2 w okolicach intymnych. Nie wydaje mi się, aby to była opryszczka, choć umiejscowienie by na to wskazywało. Ale po pierwsze wydaje mi się to powiązane z tym, że właśnie kilka zwykłych pryszczy dostałam, a po drugie to nie wygląda na opryszczkę - to nie pęcherzyki ani krosty, nie są w grupach, nie pieczą i nie swędzą. Bolą trochę przy naciskaniu, bo czuć, że coś tam jest (w sensie, że dałoby się je wycisnąć).

To nie jest pierwsza taka sytuacja, afty w ustach dostaję dość często (jak się ugryzę w policzek). Takie pryszcze w okolicach intymnych też już dostawałam, jakieś pojedyncze przypadki. Kiedyś, zdeterminowana bardzo przekonać się co to jest, wycisnęłam sobie takiego pryszcza na wargach sromowych. Dał się wycisnąć jak normalny pryszcz i zawartość też miał normalną (tylko ból niesamowity w takim miejscu...)

Tylko jak to jest do licha możliwe, żeby dostawać "zwykłe" pryszcze w takich miejscach?

Czy ktoś może mi coś poradzić, pokierować gdzie szukać dalszych informacji, co to może być?

Info: mam 25 lat, stałego partnera (pierwszego), który nigdy nie miał opryszczki. Ale takie zwykłe pryszcze też dostaje, dużo częściej niż ja. Ja też opryszczki na ustach nie mam.

Do ginekologa nie bardzo jest sens iść, bo zanim doczekam się wizyty to te pryszcze już znikną...

Zobacz inne dyskusje

• Witam. Moja sytuacja wygląda tak: Biorę HARMONET jednak z powodu częstoskurczy...
  • Wątek: ciaza
    Czesc mam do was pytanie 14 lipca kochalam się ze swoim chłopakiem i 18 miałam...
  • Od dłuższego mam problem z załatwianiem się. Obawiam się że to...
  • Witam. Mam 18 lat. Od stycznia tego roku zaczęłam się odchudzać. W...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya03518_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNadżerka szyjki macicy - powracający...
    To ubytek tkanki nabłonkowej wokół ujścia zewnętrznej...
    Twoja sugestia