Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Przezierność karkowa (37955)

• wczoraj 14:42:22

Witaj, gratuluje!!
    Chciałam zapytać jakie miałaś wyniki pappa w tej zdrowej obecnie ciąży?
    Pozdrawiam
    Ola

Gość 2014-07-24 14:45:09
    KARIOTYP PRAWIDŁOWY MĘSKI
    Rozerwie mi serce ale tym razem ze szczęścia

Justyna
    NT2,8 kosc nosowa obecna ryzyko zd1;8

Poprzednia ciąża ZD, wada ośrodkowego układu nerwowego i otwarte powloki ciała - NT3,8, terminacja 10 stycznia

Zdrowa córka 2012
  • wczoraj 16:44:12

Do tej pory cierpliwie czekałam na wynik amino. Wynik będzie w tygodniu - powinien być. Będę dzwoniła codziennie od poniedziałku - w piątek wyniku jeszcze nie było. Już się nie mogę doczekać. Jeszcze nawet nie mówiliśmy nikomu w rodzinie, że jestem w ciąży, bo czekamy na wyniki amino. Jeszcze przed ciążą wiedziałam, że zrobię amino i będę czekała aż będzie wynik wtedy dopiero powiemy rodzinie. Nie odzywałam się jakiś czas. Przeczytałam teraz o smutnych informacjach. To straszne, że tyle kruszynek musi być obciążone takimi dolegliwościami i się nie urodzić, że tyle dzieci rodzi się niepełnosprawnych. Już tyle się na to napatrzyłam, na cierpienie dzieci niepełnosprawnych, że ciężko mi zawsze pisać jak u kogoś tu z forum coś wychodzi nie tak. Myślami jednaj jestem z Wami. Pozdrawiam serdecznie - Dorota - madoma.

• wczoraj 20:20:44

MG, szkoda że twoją wiadomość przeczytałam dopiero dzisiaj. Ja w czwartek właśnie miałam zabieg. Brak reakcji na leki, cewnik. Byłam 5 dni w szpitalu. Szkoda że nikt nie wpadł na pomysł by jeszcze raz spróbować z cytotekiem. Teraz muszę czekać pól roku z próbami, aż wszystko mi się odbuduje. Ty jesteś w o tyle lepszej sytuacji, że możesz praktycznie od razu zacząć starania, organizm jest teraz nastawiony na ciążę. Większość lekarzy w Polsce zaleca odczekać 3 cykle, ale nie wszyscy, a ja znam taki pozytywny przypadek. Koleżanka, którą poznałam w szpitalu tez taki zna i jej szwagierka ginekolog jest zwolenniczką takiego podejścia. Poza tym,i tego się trzymam, zauważ że następna ciąża zazwyczaj jest udana, tak wynikałoby nawet z postów na tym forum.
    Trzymaj się więc, zasługujesz na szczęście po tym co przeszłaś. Ja boję się próbować, ale będę. Ty też. Znajdziesz w sobie siłę

• wczoraj 20:21:43

Powyżej pisała Milka

• dzisiaj 10:31:33

dzwoniłam do genetyki, mam zadzwonić jutro - możliwe, że będą już wyniki.

powiem Wam szczerze, że nie mam już siły i jestem przerażona - w przypadku złego wyniku nie jestem w stanie nic już zrobić praktycznie (miałam późnią amnio w 21tc) - i ta bezsilność czy może wizja wściekłego kombinowania doprowadza mnie na skraj niesamowitego stresu.

pietrucha

Zobacz inne dyskusje

• O wiele się nie mylę to nazywa się stulejką, tzn jeszcze 2 dni temu nie...
  • Mam problem Nie wiem od jakiego czasu, ale już dosyć długo, moja warga sromowa...
  • Witam, Ostatnimi czasy odczuwałam pieczenie pochwy, świąd. Zakupiłam...
  • Witam mam problem z pewnymi plamkami/zaczerwienieniami na penisie. Mam je od jakiegoś roku,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/bol_brzucha_problemy_z_trawieniem_panthermedia_a6271684_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockZespół bólowy miednicy mniejszej.
    Mianem PID (pelvic inflammatory disease) określa się...
    Twoja sugestia