Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Przezierność karkowa (37404)

• wczoraj 21:30:24

Crl 51mm w 12 tc nt 3,8 kość nosowa obecna reszta ok miałam krwiaki na do12tc i wyczytałam że bardzo często towarzyszą wadą genetycznym.Ale pamiętaj Ty masz bliźniaki i Twoje normy są inne.Ryzyko miałam 1:5 na ZD i ZE.mam 28lat beta1,245 a białko 0,15mom

Justyna

ewwwaaa 2014-07-31 16:04:45

Justynka,

przepraszam że brzmi to jak wywiad, ale pytam bo mam taka samą przezierność u jednego maluszka pamiętasz moze jakie było CRL przy tym badaniu?

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    wczoraj 22:36:17

Do Ani mamy Madzi zd czy oprocz miedniczek mialas jeszcze jakies markery zd przeziernosc zla albo brak kosci nosowej

• wczoraj 23:02:39

pegi mialam przeziernosc 3,1 i poszerzone miedniczki nerkowe cala reszta ok w obrazie usg. w tescie pappa bialko pappa bylo 0,87 a bhcg 3,3. i niestety coreczka byla chora. . .

Ania mama Madzi ZD obecnie mama 2-tygodniowej zdrowej dziewczynki

• wczoraj 23:08:50
    Gość 2014-07-31 21:29:01

po tym jak mnie wczoraj nastraszylyscie ze na badania prenatalne za pozno poszlam dzisiaj do lekarza i on ze bede mogla we wtorek zrobic to badanie bo bedzie14t2d i ze jesli prawdopodobienstwo choroby bedzie mniejsze niz 1 do 100 to wezmie mnie do siebie na odzial na amnio a jak wieksze to nie ma wtedy sensu robic bo ryzyko poronienia bedzie wieksze nic choroby..a u was przy jakim prawdopodobienstwie jest robiona mniopunkcja?

Nie chciałam Cię nastraszyć jednak nadal uważam, że w Twoim przypadku za późno na test PAPPA. robi się go do 13t6dni. U mnie ryzyko wynosiło 1:121 dla ZD i robiłam amniopunkcję. Może poradź się jeszcze innego lekarza.

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: blona
    a jaka jest mozliwosc ze sie zajdzie w ciaze jak sie przebije blone prosze o szybka odp jak...
  • Ostatnio piescilismy sie z moim chlopakiem, doszedl na zewnatrz, bo to byla masturbacja,...
  • Zaczne od tego, ze mam 21 lat i niestety mimo 3 zmian tabletek czułam sie nienajlepiej,...
  • rose25
    Przed ciążą moja twarz była sucha, pojawiały się płatki...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/061212f0012_kobieta_ciaza_sukienka_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesZmiana wydzieliny z pochwy w...
    Fizjologiczne zmiany wydzieliny pochwowej pojawiające się tuż...
    Twoja sugestia