Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Przezierność karkowa (38422)

• 31-10-2014 17:32:18

Tu sylwiaZbyd
    Urodzilam w srode zdrowy syn Karol 63cm i 4960g silami natury urodzilam. Jakies pytania to odpowiem jutro. Dzis wrocilismy do domu. Skarbek spi ma spory apetyt. Starsza siostra sie cieszy . a po porodzie ja mialam czestoskorcz nadkomorowy ale szybko ustabilizowali a nigdy wczesniej tego nie mialam wyniki mi porobili i zdziwieni ze wszystko w normie wiec stwierdzili ze to przez Porod. Aha ogolnie porod szybko poszedl to moje 2gie dziecko mialo 4kg i bylo dluzej. A teraz Karol mial pepowine wokol szyji i byl caly sina skore i za to dostal 9pkt w skali. Szybko odzyskal kolory. Z usg waga wychodzila 4200g.

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    31-10-2014 17:46:06

SylwiaZbyd gratuluję!!! Bardzo się cieszę, że Karol (też miałam być Karolem ) ma spory apetyt i ma się dobrze, wszystkiego naj dla Małego 100 lat+vat a dla Ciebie uściski i dużej ilości siły.

Image

Zobacz inne dyskusje

• milo26
    Witam. Od 4 dni mam wydzielinę z pochwy w kolorze brązowym. Ostatni dzień...
  • Witam. Mam pytanie. Stosunek odbył się 19 września ( piątek ) A w...
  • PunksNotRed
    WitamMam taki problem ponieważ dostałam okres drugi raz w miesiącu. Nigdy...
  • Witam. Mam pytanie. Stosunek odbył się 19 września ( piątek ) A w...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/bol_plecow_kregoslupa_panthermedia_a21803261_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockSuchość pochwy
    Niedostateczne nawilżenie pochwy i jej przedsionka mogące...
    Twoja sugestia