Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Przezierność karkowa (38219)

• 20-10-2014 11:49:06

Tydzień mija ... no i???.....
    No i nie mam jeszcze tych wyników pappa

Daria

• 20-10-2014 13:43:04

Dziewczyny. . Właśnie tel od lekarki... przyspieszyła moje wyniki badań jutro najpóźniej w środę będę wiedzieć jak wynik pappa.

Daria

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    20-10-2014 16:26:03

Daria- to dobrze. Oby wyniki były jak najprędzej.

A ja pojechałam jeszcze raz do innego lekarza. Bo zaczęłam się zastanawiać czy robić to amnio. Strasznie boję się tego badania i tego ryzyka. Kolejny na usg nic nie widzi, ale też tak jak pozostali nie daje mi gwarancji że dziecko jest zdrowe. Bo czasem nie widać do końca na usg. Dziewczynka się potwierdziła. A badanie jakby co za tydzień mam.Głowa mi pęka od tego wszystkiego.

• 20-10-2014 17:31:31

Emi. ...
    decyzja nie należy do łatwych, to jest jasne. .. możesz zrobić jeszcze ten test z krwi który nie jest inwazyjny jak amnio ale koszt tego badania mnie kładzie na łopatki- 2500zł :/
    Jak pappa u mnie wyjdzie powyżej 1:300 to i tak idę do genetyka. .. nie chce by w mojej głowie był jakiś niepokój, ja musze mieć 100% pewności ze z maleństwem jest wszystko ok. Jeżeli genetyk powie mi amnio... z mężem zdecydowaliśmy ze pójdziemy bo widzi w jakim jestem stanie i co przez ostatni tydz ze mną się działo. .

Daria

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    20-10-2014 20:01:11

Daria no to super że przyśpieszają Ci wyniki testu zawsze to tydzień mniej stresu
    Ja ide jutro na amnio. Troche mnie skreca na sama mysl ze bede lezec na patologii ciazy bo tam sa takie przypadki czasami ze glowa mala.

• 20-10-2014 20:18:56

Ewcia weź książkę lub mp3 z dobrą muzyka... odetniesz się od wszystkiego. ..
    Daj znać jak poszło .

Daria

• Początkująca
    20-10-2014 20:19:37

Ewcia daj nam koniecznie znać jak będziesz po wszystkim. Wykupujesz fisha?

• Początkująca
    20-10-2014 20:46:54

nie stać mnie na fisha. poczekam na te wyniki.
    ksiazke biore, telefon tez to bede z wami na bieżąco

• 20-10-2014 21:19:00

Pisz jak będzie Ci źle. .. i muzyka tez jest dobra, nie słyszysz głosów obok...

Ja pochłaniam się sprzątaniem by nie myśleć będzie wiadomość czy też nie. ..

Dziewczyny ja też mam inne pytanie. .. czy Was na początku 14tyg podbrzusze bolało jak przy okresie? ? Czytałam ze tak może być bo wszystko musi robić się większe. . Ja mam czasami taki ból, że ciężko wytrzymać. .. Lekarka na początku ciąży 7 - 8 tydz kazała mi przez to tydz nospe brać 3 razy dziennie po 1 tab. ..

Daria

Zobacz inne dyskusje

• Witam.!Wzięłam trioxal - tabletki oraz stosowałam globulki clotrimazolum i...
  • hania532
    Wątek: Pomoc
    Witam nazywam się Hania i miałam ten sam problem co Ty, Zamówiłam tabletki...
  • WitamPoprzedniej nocy kochalem sie z dziewczyna. Po wszystkim wyciagajac prezerwatywe mialem...
  • Witam. Chciałam zapytać, czy stosowanie globulek dopochwowych w celu poprawienia...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya17518_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNiedostateczne nawilżanie pochwy
    Zaburzenia prawidłowego nawilżania pochwy stwarzające problemy z...
    Twoja sugestia