Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Przezierność karkowa (38331)

• 25-10-2014 13:07:12

Mamoleny31 dobrze i Ciebie widzieć. Tym razem weszłam na tą stronę bardziej jako wsparcie, bo nie mam żadnych powodów by martwić się o Bobasa, jak jeszcze w styczniu tego roku. Moja Córka i tak jest nieopodal mnie. Z mężem bardzo często jesteśmy na Cmentarzu u niej. A teraz wprawdzie martwimy się co będzie, ale też cieszymy mocno z kolejnej szansy. Termin porodu wypada mi dodatkowo na dzień moich urodzin, a ciąży dowiedzieliśmy się a dniu urodzin męża... Wszystkie znaki na ziemi wskazują, że tym razem musi być dobrze. Ciekawa jestem co u Justyny. Była to jakiś czas temu i ponownie robiła amnio, nosi zdrowego synka. Pamiętam też o niej, bo rodzilysmy razem w styczniu, w tym samym szpitalu. Żyłam jej historią... Za Was, Mamoleny31 trzymam mocno kciuki. Cieszę się, że masz swoje słonko przy sobie.

Apathia_Emilia

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: wadka
    Mam pytanie co do tabletki "72h" dokladniej co do jek skutecznosci zazylam ja dopiero w 50...
  • Witam czy jest jakaś.osoba, która zastosowała arthrotec forte i nie...
  • Ja tez zazylam arthrotec 3 lata i 9 miesiecy temu i co tez mialam ciezka sytuacje nie powiodlo...
  • Witam!Od ponad miesiąca biorę antybiotyk na trądzik Damelium, przy czym przez...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/bol_plecow_kregoslupa_panthermedia_a21803261_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockSuchość pochwy
    Niedostateczne nawilżenie pochwy i jej przedsionka mogące...
    Twoja sugestia