Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Przezierność karkowa (38428)

• 31-10-2014 17:32:18

Tu sylwiaZbyd
    Urodzilam w srode zdrowy syn Karol 63cm i 4960g silami natury urodzilam. Jakies pytania to odpowiem jutro. Dzis wrocilismy do domu. Skarbek spi ma spory apetyt. Starsza siostra sie cieszy . a po porodzie ja mialam czestoskorcz nadkomorowy ale szybko ustabilizowali a nigdy wczesniej tego nie mialam wyniki mi porobili i zdziwieni ze wszystko w normie wiec stwierdzili ze to przez Porod. Aha ogolnie porod szybko poszedl to moje 2gie dziecko mialo 4kg i bylo dluzej. A teraz Karol mial pepowine wokol szyji i byl caly sina skore i za to dostal 9pkt w skali. Szybko odzyskal kolory. Z usg waga wychodzila 4200g.

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    31-10-2014 17:46:06

SylwiaZbyd gratuluję!!! Bardzo się cieszę, że Karol (też miałam być Karolem ) ma spory apetyt i ma się dobrze, wszystkiego naj dla Małego 100 lat+vat a dla Ciebie uściski i dużej ilości siły.

Image
  • 31-10-2014 19:47:00
    Gość 2014-10-31 17:32:18
    Tu sylwiaZbyd
    Urodzilam w srode zdrowy syn Karol 63cm i 4960g silami natury urodzilam. Jakies pytania to odpowiem jutro. Dzis wrocilismy do domu. Skarbek spi ma spory apetyt. Starsza siostra sie cieszy . a po porodzie ja mialam czestoskorcz nadkomorowy ale szybko ustabilizowali a nigdy wczesniej tego nie mialam wyniki mi porobili i zdziwieni ze wszystko w normie wiec stwierdzili ze to przez Porod. Aha ogolnie porod szybko poszedl to moje 2gie dziecko, pierwsze mialo 4kg i bylo dluzej podczas porodu niz teraz . A teraz Karol mial pepowine wokol szyji i byl caly sina skore i za to dostal 9pkt w skali. Szybko odzyskal kolory. Z usg waga wychodzila 4200g.
  • 31-10-2014 20:21:22

Sylwiazbyd gratulacje ! Zdrowia wam życzę u mnie niestety nie wesoło dziś odebralam wyniki z krwi ryzyko trisomi 21 wynosi 1:14 norma w moim wieku to 1:1422. Jestem załamana moja nadzieja się ulatnia. 14.11 mam amnio . pozdrawiam Monika NT 3.20

• 31-10-2014 20:33:26

Monika, trzeba mieć nadzieję! !!! O niczym jeszcze to nie świadczy! !!!
    Będzie dobrze! !!

Daria

• 31-10-2014 20:43:58

Dlatego zdecydowalam się na amnio no ale niestety takie informacje nie dodają mi sil

• 31-10-2014 21:04:21

Wiem, żadne słowa nie dają pocieszenia. .. chcesz być sama, z własnym bólem i cierpieniem- może warto zamknąć się w pokoju i po prostu poplakac? ?

Płacz pomaga...
    ale to tylko dziś, jutro wstań, weź ciepły prysznic i zjedz pół nutelli albo zrób jakieś ciasto, zajmij się czymś a przestaniesz myśleć, martwić się i do amnio poradzisz sobie juz ze wszystkim i nastawienie będzie inne.

Daria

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    31-10-2014 21:17:02

Moniko nie napisze Ci, że wszystko będzie dobrze bo sama zdajesz sobie sprawę z tego, że może być różnie. Twoje samopoczucie i wrzeczy samej lęk są dla mnie zrozumiałe. Nie mam na to przygotowanej magicznej złotej myśli bo cokolwiek ktokolwiek tu nie napisze to słabe pocieszenie jak żyje się w niepewności. Mi pomagały zajęcia dnia codziennego i robienie tego na co mam ochotę tzw. jak masz ochotę zjeść na śniadanie czekoladę to to zrób, jeżeli chcesz chodzić w piżamie cały dzień to się nie krępuj, słuchać do znudzenia piosenki która Cię pozytywnie nastraja to puszczaj ją na całą parę... Mam nadzieję, że masz wsparcie bliskich bo to trudny czas. Mnie zbytnio nie ruszały słowa, że to ponad 90% na zdrowe Maleństwo dopóki nie zobaczyłam wyniku ale tak jest... masz mimo wszystko dużą szansę! . Nie wiem co tak wpłynęło u Ciebie na wynik... jak będziesz miała siłę i chęć to napisz jakie masz MoM i czy tylko podwyższone NT jest markerem.

Serdeczne uściski

Ostatnia edycja: 31-10-2014 21:23:27
    Image

Zobacz inne dyskusje

• PunksNotRed
    WitamMam taki problem ponieważ dostałam okres drugi raz w miesiącu. Nigdy...
  • agata088
    Witam. Od jakiegos czasu mam infekcje intymna. W sierpniu pierwszy raz wspolczylam z chlopakiem,...
  • odkupię duphaston, proszę o kontakt msatola@poczta.onet.pl
  • Wątek: pytanie
    witam odbylam z partnerem stosunek jeden dzien po okresie i niestety pekla nam gumka z boku...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya03518_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNadżerka szyjki macicy - powracający...
    To ubytek tkanki nabłonkowej wokół ujścia zewnętrznej...
    Twoja sugestia