Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Przezierność karkowa (37255)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    dzisiaj 12:22:27

Właśnie Sama zadzwoń jedynie pani co odbierze sprawdzi kiedy maja być bo w Miejskim przez telefon nie chcą nic powiedziec jaki wynik wyszedł, jedynie czy sa czy nie ma wyników. mi kazali dzwonic tak koło 13.30

• dzisiaj 12:28:42

Na Kasprzaka (tam oddawałam próbki) karzą czekać przynajmniej 17 dni od amnio i dopiero dzwonić. Ja będę dzwoniła w poniedziałek...

Zielony Konik Polny, Wwa

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    dzisiaj 13:08:44

ja Ci dzisiaj byłam u genetyka, w poniedziałek amnio...

strasznie się boję prawdopodobieństwo ZD 1:43

najgorsze, że mąż wyjeżdża na cały sierpień za granicę i wynik będę odbierała sama

strasznie się boję

do tego dowiedziałam się, że ponieważ bliźniaki to będę kuta dwa razy ahhh

dlaczego??

nie mogłobyć wszystko dobrze jak przy poprzednich ciążach

Justynka nie denerwuj się mi na Waryńskiego genetyk powiedział, że czasami wynik jest bardzo szybko a czasami trzeba czekać kilka tygodni.. u każdego inaczej, będzie dobrze trzymam mocno kciuki

• dzisiaj 13:57:40

W takim razie ewa będziesz w sierpniu przodowała w ilości wpisów tutaj... Nic się nie martw. Wiem, że z mężem łatwiej ale... nie mamy na to wpływu.

Ja przy każdym telefonie do laboratorium (przypominam, że czekałam 6 tygodni) byłam bardzo zdenerwowana ale ciągle słyszałam tę sama odpowiedź: jeszcze nie ma. Kiedy przy kolejnym telefonie usłyszałam: jest, kariotyp prawidłowy byłam tak zdenerwowana.... o mało nie zemdlałam... nigdy tego nie zapomnę. Przez pierwszy moment zdenerwowanie nie pozwoliło mi się cieszyć. Nigdy nie zapomnę tej chwili...

• dzisiaj 14:04:25

Dla mnie odbiór wyniku był gorszy niż sam zabieg. Dzwonił mąż bo ja nie byłam w stanie. Jeszcze nakrylam głowę poduszką żeby nie słyszeć. Popłakałam się jak mąż mnie przytulił z uśmiechem na twarzy. U nas ryzyko Zd 1:20.takie chwile się pamięta b.długo do tej pory chyba się tak nigdy nie balam. Mama po biopsji

Zobacz inne dyskusje

• mam 18 lat. mniejwiecej od roku mialam b. regularny okres, az do teraz. wspolzyje od ok. 0,5...
  • kasiur
    Wątek: test ciazowy
    Chcialam zapytac w ile dni po stosunku mozna zrobic test ciazowy i wyjdzie wynik? slyszalam ze 7...
  • Mam taki problem. Gdzieś koło listopada-grudnia dostałam infekcji pochwy-...
  • Lekarz stwierdził, że u mojego płodu wynik NT jest bardzo wysoki - 3,5mm.Jutro...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/nerki_schemat_panthermedia_2246067_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockChoroby nerek w ciąży
    U kobiet, mających problem z nerkami w 10 tygodniu ciąży dochodzi...
    Twoja sugestia