Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Przezierność karkowa (38332)

• 25-10-2014 13:07:12

Mamoleny31 dobrze i Ciebie widzieć. Tym razem weszłam na tą stronę bardziej jako wsparcie, bo nie mam żadnych powodów by martwić się o Bobasa, jak jeszcze w styczniu tego roku. Moja Córka i tak jest nieopodal mnie. Z mężem bardzo często jesteśmy na Cmentarzu u niej. A teraz wprawdzie martwimy się co będzie, ale też cieszymy mocno z kolejnej szansy. Termin porodu wypada mi dodatkowo na dzień moich urodzin, a ciąży dowiedzieliśmy się a dniu urodzin męża... Wszystkie znaki na ziemi wskazują, że tym razem musi być dobrze. Ciekawa jestem co u Justyny. Była to jakiś czas temu i ponownie robiła amnio, nosi zdrowego synka. Pamiętam też o niej, bo rodzilysmy razem w styczniu, w tym samym szpitalu. Żyłam jej historią... Za Was, Mamoleny31 trzymam mocno kciuki. Cieszę się, że masz swoje słonko przy sobie.

Apathia_Emilia

• 25-10-2014 21:59:39

Witaj Emilka cieszę się ze przyszedł czas i ponownie jesteś w ciazy teraz musi być już tylko dobrze i będzie Ja jestem w 32 tc czuje się dobrze ale cały czas myślę czy napewno wszystko będzie dobrze z małym nie ma dnia abym nie myślała o moim Mayeuszku i o całej historii z początku roku nie życzę nnajgorsztemu wrogowi. Strach będzie mi chyba towarzyszył jeszcze długo nawet w obawie przed ewentualnymi komplikacjami wybrałam szpital który jest przygotowany do takich sytuacji Zobaczymy co przyniesie życie
    trzymam kciuki za Was wszystkie dziewczyny Magda daj znac jak urodzibysz,podobnie Sylwia z bydzi
    pozdrawiam
    Justyna
    Nt2,8 kariotyp prawidłowy męski 32tc

Gość 2014-10-25 13:07:12
    Mamoleny31 dobrze i Ciebie widzieć. Tym razem weszłam na tą stronę bardziej jako wsparcie, bo nie mam żadnych powodów by martwić się o Bobasa, jak jeszcze w styczniu tego roku. Moja Córka i tak jest nieopodal mnie. Z mężem bardzo często jesteśmy na Cmentarzu u niej. A teraz wprawdzie martwimy się co będzie, ale też cieszymy mocno z kolejnej szansy. Termin porodu wypada mi dodatkowo na dzień moich urodzin, a ciąży dowiedzieliśmy się a dniu urodzin męża... Wszystkie znaki na ziemi wskazują, że tym razem musi być dobrze. Ciekawa jestem co u Justyny. Była to jakiś czas temu i ponownie robiła amnio, nosi zdrowego synka. Pamiętam też o niej, bo rodzilysmy razem w styczniu, w tym samym szpitalu. Żyłam jej historią... Za Was, Mamoleny31 trzymam mocno kciuki. Cieszę się, że masz swoje słonko przy sobie.

Apathia_Emilia

Zobacz inne dyskusje

• Witam! Od lutego 2013 roku stosowałam Yasminelle jednak z racji tego ze mialam problemy ze...
  • Witam,chciałabym odstawić pigułki wraz z końcem opakowania. Czy w takim...
  • Cześć dziewczyny, proszę o Wasze wsparcie. Rok temu – wrzesień 2013r....
  • Witam, nie wiem co mam robić. Mam sylwetkę męską tzn. nogi, ręce bardzo...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/lekarz_kobieta_mezczyzna_szpital_panthermedia_4044827_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockGlejaki
    Glejaki mózgu zaliczane są do pierwotnych...
    Twoja sugestia