Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Przezierność karkowa (38224)

• 21-10-2014 10:45:35

Daria,
    Ten ból to mogą być nerwy, stres. Postaraj się trochę wyluzować
    Pozdr
    Sylwia

• 21-10-2014 11:25:35

Emi, wyników badań jeszcze nie mam, ciągle czekam.
    Moja lekarka od dziś jest tydzień na urlopie, poleciała do córki do stanów bo też niedawno urodziła córkę. Możecie sobie teraz wyobrazić jak opłaca się prywatna praktyka ginekologiczna. .. w każdym razie obiecała ze się do mnie odezwie dziś lub jutro miko ze jest na urlopie i za granicą. .. wiec mi pozostaje tylko czekać. ..
    Sylwia. . Brzuch mnie boli nie ze stresu, bo ja takie bóle juz mam od samego początku ciąży, czasami są mocniejsze czasami nie, z ich też powodu przez tydzień miałam taką dawkę nospy a nie inna.. poza tym w 8 tyg ciąży maleństwo miało bardzo mało miejsca bo ciągle miałam skurcze wiec to też był powód zalecanej nospy od lekarza...

Daria

• 21-10-2014 12:25:59

Dziewczyny.... tel....
    ponoć wyniki badań nie są złe, pani doktor powiedziała przez tel ze nawet bardzo dobre. .. więcej nie mogła mi powiedzieć bo dopiero co sprawdziła je na lotnisku w Hiszpanii. .. wiec mam czekać na maila z pełnym opisem moich wyników badań. ..

Nawet nie wiecie co w moim środku się dzieje.... jest radość, są zły. .. jest po prostu nadzieja. ..

Daria

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    21-10-2014 13:50:08

Daria, super wieści. Tak czułam, że będzie ok u Ciebie.

Zobacz inne dyskusje

• Witam.!Wzięłam trioxal - tabletki oraz stosowałam globulki clotrimazolum i...
  • Cześć dziewczyny, proszę o Wasze wsparcie. Rok temu – wrzesień 2013r....
  • Witam,W weekend dostałam miesiączki (spóźniła się 3dni) a w...
  • Witam,chciałabym odstawić pigułki wraz z końcem opakowania. Czy w takim...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/badanie_usg_brzuch_panthermedia_487105_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockMięśniak macicy w ciąży
    Mięśniaki macicy pojawiają się najczęściej po 35 roku życia i...
    Twoja sugestia