Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Antykoncepcja

(4)

Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Temat: Przyjęcie dwóch tabletek (3)

• 24.06.2013 13:38:19

Witam,
    chciałabym opisać swój problem. Otóż, przyjmuję od 4 miesięcy tabletki Daylette. Biorę je codziennie, o godzinie 21. Mój kłopot polega na tym, że z powodu wczorajszego złego samopoczucia, nie pamiętam, czy przyjęłam tabletkę o ustalonej porze i dla bezpieczeństwa przyjęłam tabletkę około północy, co wiąże się z tym, że mogłam przyjąć dwie tabletki prawie jednocześnie. Mam dziurę w pamięci i nie pamiętam momentu, w którym przyjmowałam tabletkę o stałej godzinie. Sprawa jest trochę zagmatwana, ale mam nadzieję, że dostanę jakąś odpowiedź.
    Moje pytanie brzmi: czy ochrona przed ciążą jest nadal zachowana?

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    24.06.2013 15:40:15
    Gość 2013-06-24 13:38:19
    Moje pytanie brzmi: czy ochrona przed ciążą jest nadal zachowana?

Jest zachowana nawet jeśli przyjęłaś dwie tabletki.
    tabletki są podpisane lub ponumerowane, więc jak możesz nie wiedzieć czy przyjęłaś wczoraj dwie tabletki czy jedną? powinno Ci jednej brakować jeśli przyjęłaś dwie.

Moja porada nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Nie posiadam wykształcenia medycznego, a moje porady mają jedynie charakter informacyjny (tabletki stosuję od 18. roku życia i stąd moja wiedza).

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    24.06.2013 16:21:56

Dokładnie tak - nawet mimo kiepskiego sampoczucia można to dobrze kontrolować. Nie bez kozery na tabletkach umieszcza się numerki lub dni tygodnia - wystarczy tylko spojrzeć na opakowanie. Jeśli już to przecież możesz policzyć - wiesz od kiedy do kiedy przyjmujesz tabeltki.

http://kalorynka.pl/

Zobacz inne dyskusje

• windel
    Biorę tabletki antykoncepcyjne 21+7placebo. Kiedy byłam w czasie brania ostatniej...
  • meigui
    Czy przy tabletkach Vibin mini mogę zrobić wcześniejszą przerwę 7...
  • syluch94
    Witam, mam następujący problem.Przez cztery miesiące brałam tabletki...
  • Podczas brania tabletek placebo współżyłam po zakończeniu...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MYA15096_kobieta_usmiech_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesWkładka wewnątrzmaciczna – informacje...
    Zakładanie wkładkiWkładkę zakłada lekarz w gabinecie...
    Twoja sugestia