Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: Rozmaz ubogokomórkowy, i cytologia (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    18.11.2006 11:12:00

Witam serdecznie

Mam pytanie odnośnie wyników badań, napisano " (AII) Rozmaz nadaje się do oceny, ale jest ubogokomórkowy. (BI) Obraz cytologiczny w granicach normy (nie stwierdza się cech śródnabłonkowej neoplazji ani raka)"

(AII a BI wg systemu Bethesda)

Klasyfikacja wg Papanicolau: I

Co to znaczy że jest ubogokomórkowy? I czy to że obraz cytologiczny jest w granicach normy oznacza, że jest wszystko wporządku czy mogłoby być lepiej? Dziękuje serdecznie i pozdrawiam cieplutko

Ostatnia edycja: 18.11.2006 11:12:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• kolak
    Witam, proszę o pomoc, współżyłam z moim chłopakiem bez...
  • justysia188
    16sierpnia mialam swój pierwszy raz. Oczywiście krwawienie po trwało ok 3 dni,...
  • wioleta1987
    jestem 6 tyg po stracie dziecka poronienie nastąpiło 15.07.2014 okresu nadal nie...
  • kulka19
    Mam dzis 3 dzień okresu jednak jest on mniej obfity niż zwykle, podejrzewam ze jest...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_lekarstwa_choroba_przeziebienie_cytryna_szklanka_wody_panthermedia_a16311394_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockPrzeziębienie w ciąży
    Poczucie ogólnego osłabienia z towarzyszącymi objawami...
    Twoja sugestia