użytkowników online: 2931

Antykoncepcja

Najnowsze na forum
ciąża
Oceń forum: 
 (3.8)
      Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...
       O grupie Forum  Wiadomości (178) Artykuły (88) Porady (26) Społeczność (1009) Szukaj  

Forum - Antykoncepcja

Tabletki antykoncepcyjne
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: Tabletki antykoncepcyjne

• Data dodania: 06.08.2013 16:41

Przedłużające się krwawienie daje powody do niepokoju. Jeżeli nie jest zbyt nasilone, lub są to tylko plamienia to nic złego się nie dzieje. Przy 1 opakowaniu plamienie nawet przez cały miesiąc jest normalne, bo organizm mógł się jeszcze nie dostroić,, poczekaj do końca blistra zorb przerwę i kolejne opakowanie powinno być już w porządku. Co do brania dwóch tabletek jednego dnia nigdy o takim czymś nie słyszałam. Krwawienia raczej nie powinnaś mieć. Dopiero gdy skończysz brać tabletki.

• Data dodania: 06.08.2013 16:16

witam mam 24 lata jestem 2,5 miesiąca po porodzie niedawno byłam na wizycie kontrolnej u lekarza i przepisał mi tabletki antykoncepcyjne symonette z tym że zanim zaczęłam je brać wystąpiło krwawienie (już po wizycie u lekarza) w ulotce przeczytałam że powinnam je brać od pierwszego dnia cyklu i tak zrobiłam jednak krwawienie nie ustaje... frown lekarz mówił że gdyby wystąpiło krwawienie podczas stosowania mam brać tabl. 2 razy dziennie i powinno przejść jednak nie mówił nic o tym że dostanę miesiączki wydaje mi się że to trochę za wcześnie na okres. proszę o rade bo nie wiem co robić czy odstawić tabl. czy brać 2 razy dziennie?! i czy jeśli to miesiączka a biorę tabl. to czy mimo ich stosowania bez przerwy dalej będzie pojawiać się co miesiąc krwawienie?! z góry dziękuję za odp. pozdrawiam gorąco smile

• Data dodania: 11.09.2012 16:25

To oczywiście prawda,reakcja na tabletki może być różna w zależności indywidualnie od organizmu. Poza tym Poczytaj na ulotce jakie mogą być skutki uboczne. Jeśli dalej bedziesz się źle czuła,to po prostu udaj się na wizyte do lekarza i poproś o ich zmiane.

• Data dodania: 30.08.2012 17:29

Witam
      Objawy niepożądane tabletek antykoncepcyjnych w pierwszych trzech miesiącach stosowania powinny ustąpić. Jest to reakcja organizmu na zmianę stężeń hormonów. Jeżeli jednak objawy będą się nasilały powinnas się zgłosić do lekarza.

BEATA

• Data dodania: 25.08.2012 08:45

Witam. Mam 20 lat i właśnie zaczęłam stosowanie tabletek antykoncepcyjnysz midiana, po których niestety nie czuje się najlepiej. Męczą mnie duże mdłości (jestem w 5 dniu stosowania). Moje pytanie brzmi czy mdłości przejdą ( na ulotce jest informacja, że mdłości zdarzają się u 1 do 10 kobiet na 100). Czy na mdłości ma wpływ to, że wybrałam sobie wczesną pore brania tabletek i z reguły jem je przed śniadaniem? Dziękuję za odpowiedź. wink

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny