użytkowników online: 243

Antykoncepcja

Najnowsze na forum
ciąża
Oceń forum: 
 (3.8)
      Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...
       O grupie Forum  Wiadomości (178) Artykuły (88) Porady (26) Społeczność (1012) Szukaj  

Forum - Antykoncepcja

zmiana tabletek...
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: zmiana tabletek...

• Data dodania: 29.08.2013 12:39

hmm...ja nie jestem zwolenniczka takiej burzy hormonalnej w organizmie, tego jak zareaguje twój organizm trudno powiedzieć...z jednych tabletek na inne, potem znów powrót do poprzednich, bądź co bądź to hormony...naprawdę nie masz możliwości udania sie po recepte?

• Data dodania: 24.08.2013 00:59

Up.. ktoś coś jeszcze wie?

• Data dodania: 20.08.2013 18:45

Tabletki Bonadea zawierają ethinylestradiolum i dienogestum, 0,03 mg + 2 mg. Najlepiej by było gdybyś mogła je zastąpić ich odpowiednikami czyli tabletkami o tym samym składzie hormonalnym jakimi są Atywia, Jeanine, Dionelle. Myślę, że kupowanie tabletek na czarnym rynku nie jest niebezpieczne o ile zdecydujesz się na odbiór osobisty, ale ani do tego nie zachęcam ani nie odradzam. Twój wybór.

• Data dodania: 20.08.2013 16:35

Witam. Mam nadzieję, że ktoś tutaj rozwieje moje wątpliwości. Od trzech cykli przyjmuje tabletki bonadea, które bardzo dobrze na mnie dzialają, nie miałam zadnych stereotypowych działań nieporzadanych. Jednak z pewnych przyczyn nie mogę udać się do lekarza ginekologa o wydanie kolejnej recepty, ani do żadnego innego lekarza, bo wiem że też ma uprawnienia do wydania takiej recepty. Natomiast mam możliwość przyjęcia innych tabletek, które posiadam - lesinelle. Wydaje mi sie, że ta opcja jest rozsadniejsza niż zamawianie bonadea na czarnym rynku. Czy zatem mógłby ktoś mi powiedzieć jak to wpłynie na moja gospodarkę hormonalną i czy w nastepnym cyklu będę mogła wrócić bez obaw do poprzednich tabletek? Chodzi mi głównie o porady medyczne. Aha, nie analizowalm jeszcze zawartości hormonów w każdych z nich, więc będę wdzięczna jeśli ktoś jeszcze w tym mi pomoże, bo jestem laikiem w tej kwestii. Pozdrawiam serdecznie.

Podobne dyskusje

Ankieta

Które kobiety objete są programem profilaktyki raka szyjki macicy?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny