użytkowników online: 629

Antykoncepcja

Najnowsze na forum
ciąża
Oceń forum: 
 (3.8)
   Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...
    O grupie Forum  Wiadomości (178) Artykuły (88) Porady (26) Społeczność (1010) Szukaj  
                  

   Forum - Antykoncepcja

   zmiana tabletek...
   smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
   Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
   Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.
    

   Ostatnie posty w wątku: zmiana tabletek...

   • Data dodania: 29.08.2013 12:39

   hmm...ja nie jestem zwolenniczka takiej burzy hormonalnej w organizmie, tego jak zareaguje twój organizm trudno powiedzieć...z jednych tabletek na inne, potem znów powrót do poprzednich, bądź co bądź to hormony...naprawdę nie masz możliwości udania sie po recepte?

   • Data dodania: 24.08.2013 00:59

   Up.. ktoś coś jeszcze wie?

   • Data dodania: 20.08.2013 18:45

   Tabletki Bonadea zawierają ethinylestradiolum i dienogestum, 0,03 mg + 2 mg. Najlepiej by było gdybyś mogła je zastąpić ich odpowiednikami czyli tabletkami o tym samym składzie hormonalnym jakimi są Atywia, Jeanine, Dionelle. Myślę, że kupowanie tabletek na czarnym rynku nie jest niebezpieczne o ile zdecydujesz się na odbiór osobisty, ale ani do tego nie zachęcam ani nie odradzam. Twój wybór.

   • Data dodania: 20.08.2013 16:35

   Witam. Mam nadzieję, że ktoś tutaj rozwieje moje wątpliwości. Od trzech cykli przyjmuje tabletki bonadea, które bardzo dobrze na mnie dzialają, nie miałam zadnych stereotypowych działań nieporzadanych. Jednak z pewnych przyczyn nie mogę udać się do lekarza ginekologa o wydanie kolejnej recepty, ani do żadnego innego lekarza, bo wiem że też ma uprawnienia do wydania takiej recepty. Natomiast mam możliwość przyjęcia innych tabletek, które posiadam - lesinelle. Wydaje mi sie, że ta opcja jest rozsadniejsza niż zamawianie bonadea na czarnym rynku. Czy zatem mógłby ktoś mi powiedzieć jak to wpłynie na moja gospodarkę hormonalną i czy w nastepnym cyklu będę mogła wrócić bez obaw do poprzednich tabletek? Chodzi mi głównie o porady medyczne. Aha, nie analizowalm jeszcze zawartości hormonów w każdych z nich, więc będę wdzięczna jeśli ktoś jeszcze w tym mi pomoże, bo jestem laikiem w tej kwestii. Pozdrawiam serdecznie.

   Podobne dyskusje

   Ankieta

     

   NFZ to:

   Konkurs na forum
   Konkurs tematyczny