użytkowników online: 2820
młode mamy
Oceń forum: 
 (4.0)
      Nie wiesz jak radzić sobie z maluszkiem? A może masz doświadczenia jako Mama i chcesz podzielić się nimi? Ta grupa to miejsce wymiany doświadczeń dla wszystkich młodych mam.
       O grupie Forum  Wiadomości (44) Artykuły (16) Społeczność (213) Szukaj  

Forum - Młode mamy

Pomocy
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: Pomocy

• Data dodania: 24.01.2012 00:55

Bądźmy dobrej myśli,że będzie wszystko dobrze z Twoją ciążą. Przy regularnym leczeniu- nie masz powodów do zmartwień smile

• Data dodania: 19.01.2012 21:35

Ok 25 tygodnia miałam niesamowite bule po prawej stronie od macicy. Kiedy doszło do tego, ze miałam problem ze zrobieniem wdechu odwiedziłam izbę przyjęć. Tam lekarz wytłumaczył mi, że to bolą wiązadła(jeśli nie przekręciłam nazwy), które utrzymują macicę i inne narządy we właściwym miejscu. Dostałam leki rozkurczowe i przeczekałam to.
      Podsumowując: bule się zdarzają. Mój lekarz tłumaczył, że jeżeli nie towarzyszy im twardnienie brzucha, parcie w dół (na krocze jak przy chęci wydalania) a w poważniejszych przypadkach bule idące z krzyża to nie ma się czym przejmować.
      Mam nadzieję, że którejś to pomorze smile

• Data dodania: 16.12.2011 21:21

Ciąża jak mawiają nie boli ale na poważnie - ciągnące bóle brzucha w ciąży się zdarzają ale nie należy ich traktować jako konieczność. Mnie osobiście takie ciągotki towarzyszyły na początku i na samym końcu ciązy.

• Data dodania: 30.11.2011 00:35

Słyszałam,że występują takie bóle typowe kiedy macica jest rozciągła. Bóle ustępują zgodzę się, podobne są do tych bóli okresowych.

• Data dodania: 12.11.2011 10:11

Hej!
      Do tej pory mialam w ciazy bole brzucha takie ak przy miesiaczce oraz typowe rozciagajacej sie macicy. Od 3 dni ustapily czy to moze swiadczyc o czyms zlym?

Podobne dyskusje

Ankieta

Czerniak to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny