użytkowników online: 3163

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2713) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

goraczka i bóle brzucha podczas ciazy
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: goraczka i bóle brzucha podczas ciazy

• Data dodania: 07.11.2004 14:36

Kochana Kasiu nie mozna takich objawów lekcewarzyc ja bym pojechala na twoim miejscu do szpitala niech tam sprawdza co sie dzieje. Temperatura podczas ciazy jest niebezpiecza dla zycia pladu wiec jedz do szpitala moze sie okazac ze to nic powaznego niemniej jednak lepiej nie ryzykowac bo chodz przeciez o zycie towjego dziecka.Ja ci powiem ze gdy bylam w ciazy przeziebilam sie mialat temp: 37,6 i nie wiem czy to przez to ale w konsekwencji PORONILAM w 9 tyg a bylo to niedawno bo 22 dni temu. Wiec nie zwlekaj i zycze ci powodzienia caluje papapap!!!

edytowano: 07.11.2004 14:36
      • Data dodania: 07.11.2004 14:00

Jestem w 10 tygodniu ciazy wystapila u mnie temperatura 38,3 bole i klucia z prawej strony brzucha. Temperatura utrzymywala sie przez popoludnie i noc i wachala sie od 37,5 do 38,3 wzielam 2 lyzeczki syropu Pyrosal w odstepie 3 godzin . Jakie sa zagrozenia dla ciazy i czym to moze byc spowodowane.Prosze o pilna odpowiedz poniewaz klucia nie ustapily !!! [addsig]

Kasia

edytowano: 07.11.2004 14:00

Podobne dyskusje

Ankieta

Która z chorób NIE jest przenoszona jest drogą płciową?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny