użytkowników online: 2641

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2719) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Krępujące pytanie???
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: Krępujące pytanie???

• Data dodania: 23.10.2006 13:30

Dobrze jest tez posmarowac okolice bikini balsamem albo kremem skora staje sie mieksza i wloski latwiej sie przebijaja

edytowano: 23.10.2006 13:30
      • Data dodania: 22.10.2006 21:16

czesc ja tez miałam ttaki problem ale kiedy zaczłam sie golicz maszynka do włosów (do głowy) na tak zwane 0 niemam juz wogule takiego problemu,polecam

edytowano: 22.10.2006 21:16
      • Data dodania: 18.06.2006 12:25

ja tez mialam taki problem,i to nawet jesli chodzi o golenie bog,swedzenie bylo nie do wytrzymania! polecam robic to po goracym prysznicu albo kapieli,wtedy wloski sa duzo bardziej miekkie,a jeszcze dobrze robi jak kilka dni wczesniej po kazdej kapieli smaruje sie te miejsca gruba warstwa balsamu.

na mnie dziala cheesygrin

edytowano: 18.06.2006 12:25
      • Data dodania: 16.06.2006 19:00

to że swędzi jest normalne-to indywidualna wrażliwośc skóry(mnie czasem swędza nogi po goleniu..),a to że się robią pryszczyki i zaczerwienienia,to już dobitnie świadczy o tym,że skora jest wrazliwa.w tym miejscu jest to naturalne,ale u jednych dziewczyn szybko mija,a u innych niewiele się zmienia z czasem.generalnie jak się będziesz golic często to podraznienia będa coraz mniej widoczne.depilacja chemiczna jest trochę lepsza(oczywiście mówię o depilacji chem.okolic bikini,a nie całego owłosienia łonowego!!)jednak polecam naturalnośc-w końcu dorosłe kobiety mają"tam"zarost...albo kosmetyczkę

edytowano: 16.06.2006 19:00
      • Data dodania: 16.06.2006 18:00

Moje pytanie odnosi się do golenia okolic intymnych. Mianowicie sama nie wiem co robię źle bo gdy tylko chce zrobic porządek z włoskami na łonie to poźniej przechodzę katusze, gdyż strasznie wszystko mnie swędzi. Nie w czasie gdy włoski odrastają tylko od razu po goleniu. Dodatkowo robią mi siemałe pryszczyki i zamiast lepiej wygląda to okropni. Dziewczyny jak sobie radzicie z nadmiernym owłosienim w okolicy łonowej. Golicie się za pomocą maszynki czy może jakiś kremów usuwającyhc włoski. I co na te podrażnioną skóre. Czy tylko ja mam taki problem??? frown Proszę o jakieś rady

edytowano: 16.06.2006 18:00

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny