użytkowników online: 3892

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

okres w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych...
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: okres w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych...

• Data dodania: 01.08.2013 16:26

Też tak miałam. Przestraszyłam się i poszłam do ginekologa. Powiedział, że to całkowicie normalne przy pierwszym opakowaniu.

• Data dodania: 26.04.2013 08:47

Hej dziewczyny biggrin Od 12 dni biorę tabletki antykoncepcyjne cilest, jeszcze nie współżyłam. Ale biorę je ponieważ mam nieregularną i bolesną miesiączkę. Pierwszy raz biorę tabletki antykoncepcyjne nigdy w życiu jeszcze nie brałam. Od tych 12 dni mam nie przerwanie okres, żebyście mnie źle nie zrozumiały, mam czerwoną wydzielinę, a nie brązowe skrzepy jak niektóre kobiety mają. Jaki powód tego może być? Za tydzień jestem umówiona do ginekologa.

• Data dodania: 09.02.2013 08:18

Dziewczyyyyny... Mam pytanie. Zaczełam brać tabletki anty. Bardzo źle się po nich czuję. Boli mnie głowa, mam straszne zawroty, zmiany nastrojów, jest mi niedobrze etc. Wybrałam się więc do lekarza, który zmienił mi tabletki, ale powiedział,że powinnam dokończyć opakowanie które mam. No to dokańczam. Są to tabletki 2+1, bez przerwy. Jest 20 dzień, a ja dostałam okres. I teraz mam wątpliwości. Czy brać je do końca, czy już dziś powinnam zacząć brać te nowe? Pogubilam się...

• Data dodania: 10.02.2012 23:58

hej dziewczyny, ostatnio bylam u gina i dowiedzialam sie, zeby podczas antykoncepcji hormonalnej latwo dochodzi do infekcji intymnych na skutek zaburzen rownowagi hormonalnej, dlatego lekarze zalecaja przyjmowanie probiotykow, moj gin. kazal mi kupic provag, bo wg.niego jest to jeden z najlepszych na rynku. Dziwie sie tylko ze dopiero teraz mi o tym powiedzial, a ja juz od paru mies. antykoncepcje biore

• Data dodania: 10.02.2012 23:06

Ja mam inny problem. Przez ok. 5 miesięcy brałam tabletki Novynett później miałam 3 miesiące przerwy. Od 2 miesięcy zwnowu stosuje tabsy jednak spóźnił mi się okres o 4 dni i nie mam pojęcia co to znaczy. Czy któraś z Was miała taki przypadek? W pon idę do gina i zobaczymy co powie.

Podobne dyskusje

Ankieta

Które kobiety objete są programem profilaktyki raka szyjki macicy?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny