użytkowników online: 3037

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2721) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:(
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:(

• Data dodania: 24.04.2014 10:30

DZIEWCZYNY uważajcie mi po esmyi mięśniak urósł 3cm,ktoras z pan pisała ze po esmyi mięśniak usycha w 80% co za bzdura który lekarz tak mowi,może i do operacji jest leczenie esmya pomocne ale miesiączki na pewno nie są mniej obwite tak naprawdę nie wiemy jakie szkody może ten lek wyrządzić,mnie na przykład wyrządził więcej szkody niż pożytku radze się dobrze zastanowić bo tak na dobrą sprawę jak się czyto te wpisy to może ze dwie panie są którym esmya pomogła,ale tez nie wiadomo czy jak by nie brały esmyi to czy operacje by się tez nie udały .

• Data dodania: 24.04.2014 08:39

Dziękuję za informacje Ja dopiero zaczynam swoją walkę Dzisiaj kupuję Esmye i zaczynam brać Na pewno będę tu często zaglądać
      Pozdrawiam wszystkie uczestniczki i życzę zdrowia

• Data dodania: 24.04.2014 01:30

Witam serdecznie.W grudniu zeszłego roku dowiedziałam się, że mam dwa mięśniaki - jeden 10 cm i drugi 4 cm.Trafiłam w ręce cudownego lekarza.Zalecił mi kurację lekiem Esmya.Cena leku mnie przeraziła ale czego się nie robi aby spełnić swoje marzenie o dziecku?!Przeszłam tę 3-miesięczna kurację,zrobiłam badania kontrolne i okazało się, że mięśniaki zmniejszyły się minimalnie.Obydwa ogólnie o ok 3 cm.Ostatni miesiąc kuracji był dla mnie najgorszy.Bóle głowy,osłabienie,zmęczenie,obniżony nastój i libido na granicy minimalnej frown !Oczywiście miesiączka skończyła mi się już w pierwszym miesiącu.W czasie wizyty kontrolnej okazało się, że "nabawiłam" się torbiela na jajniku (jakbym miała mało?). Zakończyłam kurację w marcu,miesiączkę dostałam ponownie po ok 3 tygodniach od zakończenia (skąpa i tylko dwa dni).Termin operacji mam wyznaczony na 29 maja.Wierzę, że wszystko będzie dobrze i już niedługo będę mamą smile !Trzymajcie kciuki!!!Co do samego leku to naiwnie wierzyłam w cud ale jeśli jego działanie ma być takie, że pomoże przy operacji to cieszę się, że przeszłam tę kurację.Pozdrawiam wszystkich i życzę każdej Pani zdrowia-bez mięśniaków!

• Data dodania: 23.04.2014 22:43

prywatnie

• Data dodania: 23.04.2014 20:58
      Gość 2014-04-23 19:04:41 hej
      polecam Dr Ludwina - Kraków przeszłam dwie operacje usuniecia histeroskopowego mięśniaków, ma nowoczesne podejście oraz super sprzęt. Leczy mnie od prawie dwóch lat reszta lekarzy chciała mi rozciąć brzuch a on wycina histeroskopowo
      Natalia
      Witaj mam pytanie czy histeroskopie miałaś prywatnie czy na fundusz?

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny