Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: seks oralny a ból gardła (4)

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    14-07-2009 13:26:00

Mam pytanie: jakie jest powiązanie seksu oralnego z bólem gardła. Proszę o konstruktywne odpowiedzi.

Ostatnia edycja: 14-07-2009 13:26:00
  • 14-07-2009 21:29:00

wg mnie zadne.

Ostatnia edycja: 14-07-2009 21:29:00
  • 02-08-2010 13:58:52

Odpowiedzi, jak zauwazylam, mialy byc konstruktywne,a wiec: oczywiscie, ze istnieje powiazanie. Gleboka penetracja gardla wiaze sie niekiedy z powstrzymywaniem odruchow wymiotnych, co samo w sobie drazni gardlo. Dziki seks zaklada takze nieujarzmiony kierunek dzialan, ze tak powiem, moze sie wiec zdarzyc ze penis otrze scianki przelyku co moze wywolywac bol. Poza tym, penis jest takze nosicielem bakterii, ktore w zetknieciu z delikatnym gardlem, moga wywolac w nim infekcje.

• 02-08-2010 13:59:21

Odpowiedzi, jak zauwazylam, mialy byc konstruktywne,a wiec: oczywiscie, ze istnieje powiazanie. Gleboka penetracja gardla wiaze sie niekiedy z powstrzymywaniem odruchow wymiotnych, co samo w sobie drazni gardlo. Dziki seks zaklada takze nieujarzmiony kierunek dzialan, ze tak powiem, moze sie wiec zdarzyc ze penis otrze scianki przelyku co moze wywolywac bol. Poza tym, penis jest takze nosicielem bakterii, ktore w zetknieciu z delikatnym gardlem, moga wywolac w nim infekcje.

Zobacz inne dyskusje

• Od jakiegoś czasu leczę się na grzybicę pochwy, wcześniej miałam...
  • alicja33
    Witam wszystkich!tak się zastanawiam co to może być..czuje w intymnych miejscach...
  • Witam.!Wzięłam trioxal - tabletki oraz stosowałam globulki clotrimazolum i...
  • Witam.Kilka tygodniu temu miałam pierwsze objawy grzybicy(swędzenie, pieczenie,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya09097_kobieta_wlosy_szyja_bol_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPoporodowe zapalenie tarczycy
    Zapalenie ma charakter autoimmunologiczny i charakteryzuje się...
    Twoja sugestia