Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: skrzywiona szyjka macicy? (1)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    02-02-2006 13:18:00

Chciałabym sie zapytac czy przy skrzywionej szyjce macicy jest ciezej zajsc w ciaze kiedys ktos mi powiedzial ze najlepiej przy skrzywionej szyjce kochac sie &quotd tylu" wtedy jest bardziej prawdopodobne ze mozna zajsc w ciaze. Czy to prawda?

Prosze o odpowiedz z Gory DZIEKUJE

Ostatnia edycja: 02-02-2006 13:18:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• wredna_krowka
    ocieranie witam, mam problem podczas 2 dnia miesiączki (cykle regularne 29-30 dni) mój...
  • born2be2
    co jest nie tak? Witam! okres powinnam dostać ponad 7dni temu, już od dłuższego czasu mam...
  • Magda93d
    Rozowo pomaranczowa wydzilina Zauwazylam u siebie jasno rozowo / pomaranczowo sluz wodnisty z pochwy. Okres spoznia sie o...
  • pela17bart
    czy miesiączka może spóźniać się przez siłownie? Witam.moja ostatnia miesiączka wystąpiła 5 stycznia. Dwa dni wcześniej niz...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/18780030_kobieta_ciaza_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesJak walczyć z niedokrwistością...
    Niedokrwistość, potocznie zwana anemią, występuje w czasie ciąży...
    Twoja sugestia