Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Nastolatki

(3)

Pierwsza wizyta u ginekologa, pierwsza miesiączka, to forum jest dla Ciebie...

Temat: Sluz przed okresem (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    15-03-2012 15:39:20

Witam! moj problem jest następujący. Okres spoznia mi sie tydzien (ale to chyba dlatego, ze odchudzalam się, mialam duzo stresu w tym miesiacu) Mialam rowniez wszystkie nodmarlne objawy okresu:przytyłam, humorki, pryszcze... Okres nie pojawil mi się w dzien w ktory powinien. Zaczelam sie cholernie denerwowac i moze to tez troche wplynelo na to, ze dalej go nie mam. Dopiero wczoraj sie uspokoilam bo bardzo duzo rozmawialam z moim chlopakiem i doszlismy do wniosku, ze ciaza jest wrecz niemozliwa. Ale przejdę do sedna sprawy. przed ten tydzien od spodziewanej miesiaczki czulam suchość. Wczoraj wieczorem pojawil mi sie sluz-bezbarwny. Dzis tez go mam. W dodatku czuje bole brzucha co jakis czas (dzis na lekcji wychowania fizycznego byly bardzo silne) Dlaczego?? Jaki powinien byc sluz przez okresem?

Zobacz inne dyskusje

• Kotek16
    Mam 16 lat zawsze dostawałam miesiączkę dnia 17 a od dłuższego czasu...
  • witam, mam 16 lat. Potrzebuję szybkiej porady zewzględu na bul. Problem polega...
  • Miesiączkuje od ponad 4lat. Od jakiegoś roku uregulowało się to (okres...
  • urszulca
    Nie wiedziałam, że ginekolog może aż tak dużo zdziałać. Teraz...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MTR00808_kobieta_kwiat_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPierwsza wizyta u ginekologa.
    Pierwsza wizyta u ginekologa zazwyczaj jest wielkim przeżyciem....
    Twoja sugestia