Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Nastolatki

(3)

Pierwsza wizyta u ginekologa, pierwsza miesiączka, to forum jest dla Ciebie...

Temat: Sluz przed okresem (1)

• Sluz przed okresem
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    15-03-2012 15:39:20

Witam! moj problem jest następujący. Okres spoznia mi sie tydzien (ale to chyba dlatego, ze odchudzalam się, mialam duzo stresu w tym miesiacu) Mialam rowniez wszystkie nodmarlne objawy okresu:przytyłam, humorki, pryszcze... Okres nie pojawil mi się w dzien w ktory powinien. Zaczelam sie cholernie denerwowac i moze to tez troche wplynelo na to, ze dalej go nie mam. Dopiero wczoraj sie uspokoilam bo bardzo duzo rozmawialam z moim chlopakiem i doszlismy do wniosku, ze ciaza jest wrecz niemozliwa. Ale przejdę do sedna sprawy. przed ten tydzien od spodziewanej miesiaczki czulam suchość. Wczoraj wieczorem pojawil mi sie sluz-bezbarwny. Dzis tez go mam. W dodatku czuje bole brzucha co jakis czas (dzis na lekcji wychowania fizycznego byly bardzo silne) Dlaczego?? Jaki powinien byc sluz przez okresem?

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Brazowe plamienie zamiast okresu Mam 12 lat, pierwszy okres dostałam miesiąc temu, ale w tym miesiącu zamias...
  • Czy mogłam zajść w ciąże? 10.11 zaczęła mi się miesiączka, później 09.12, następna...
  • Miesiączka co 4-6 miesięcy Mam 16 lat, pierwszą miesiączkę dostałam na początku 6 klasy, od tej...
  • Pytanie Jestem często zmęczona i nie mogę spać. Odrzuca mnie od mięsa. Czy...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/Image_3715_cr-W300H200.jpgFot. medforumBlizna po cięciu cesarskim
    Blizna powstała na powłokach brzusznych po cięciu cesarskim.
    Twoja sugestia