Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Śluz z pochwy (24)

• 09-01-2012 21:43:51

od kilku dni z mojej pochwy wydobywa się biały śluz, nie ma zapachu, ale nie wiem co się dzieje. Mogłabym uzyskać jakąś informację?

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    09-01-2012 22:05:00

trudno jednoznacznie okreslic ale bialy sluz tzw bialko kurze to dzien plodny,czasem oznacza tez ciaze,serkowaty oznacza stan zapalny,grzybice

• Forumowiczka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    10-01-2012 17:26:48

taki biały mleczny śluz może być objawem infekcji, ewentualnie ciaża.

Image

Image
  • 10-01-2012 19:14:35

Witam. Może moje pytanie nie dotyczy śluzu, ale mam pewien problem. Miesiączka skończyła mi się trzy dni temu a odczuwam dziwne kłucie czasami ból w okolicy jajników, macicy różnie raz tu mnie zakłuje raz tam. Na owulację to chyba za wcześnie bo zwykle występuje w połowie cyklu.Miesiączkę zwykle mam co 28 nawet czasami w 34 dniu mam nie reguralne cykle więc dokładnie nie umię tego określić. Zastanawia mnie tylko dlaczego zaraz po miesiączce odczuwam takie bóle jak na owulację albo na okres? Może to macica się odbudowywuje po okresie albo zaczynają dojrzewać jajeczka w jajniku. Martwię się tym bardzo a wizytę u ginekologa mam za tydz dopiero czemu tak się dzieję proszę o odp. Pozdrawiam

• 10-01-2012 19:19:40

Biały gęsty serkowaty śluz jest przyczyną grzybicy jednak towarzyszy temu swędzenie i pieczenie pochwy.Śluzu jest wtedy bardzo dużo. Biały śluz występuje także kilka dni przed okresem jest go jednak nie dużo.

• Reklama

11-01-2012 02:25:20

Na Twoim miejscu nie panikowałabym.
    Zaobserwuj czy podczas kolejnej miesiączki jest podobny ból.Proponuję Ci abyś zapisywała sobie jakiego rodzaju są te bóle. Ułatwisz prace lekarzowi.
    Moim zdaniem nie jest to nic poważnego, bo ja tez taki miałam śluz. To jest śluz, który wskazuje,że niedługo ma pojawić się okres.

• 16-02-2012 18:56:15

Również chciałabym zapytać o podobny śluz. W moim przypadku jest on gęsty, mleczno biały, bezwonny, z rana jest go chyba najwięcej. Nie wydaje mi się aby była to jakaś szczególna infekcja bo nic mnie nie swędzi, nie boli, w śluzie nie ma żadnych grudek. Do stycznie byłam na krążkach NuvaRing, wtedy wiadomo,że przez obecność krążka miałam nieco więcej śluzu, jednak był on inny, bardziej przejżysty, niemal bezbarwny. Teraz zmieniłam krążki na tabletki Jeanine, jestem w 3 tygodniu cyklu i właśnie od jakiegoś czasu wydziela się ten biały śluz. Byłabym wdzięczna za jakąś podpowiedź co to może być. Byłabym wdzięczna. Oczywiście do lekarza planuję się udać, jednak do dopiero tak za miesiąc - dwa po receptę. Jeśli może to być coś co koniecznie trzeba skontrolować to postaram się wizytę przyśpieszyć. Proszę i z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

• 02-03-2012 10:05:55

może ten objaw jest prawidłowy dla antykoncepcji hormonalnej? ja podobny śluz miałam przy dwóch ciążach, więc może jest to uwarunkowane hormonalnie??? na początku ciąży stosowałam na te upławy lactovaginal, ale póxniej lekarz mnie uświadomił że to fizjologiczny dla ciąży śluz.

• Komentatorka
    02-03-2012 10:19:44
    Gość 2012-02-16 18:56:15 Również chciałabym zapytać o podobny śluz. W moim przypadku jest on gęsty, mleczno biały, bezwonny, z rana jest go chyba najwięcej. Nie wydaje mi się aby była to jakaś szczególna infekcja bo nic mnie nie swędzi, nie boli, w śluzie nie ma żadnych grudek. Do stycznie byłam na krążkach NuvaRing, wtedy wiadomo,że przez obecność krążka miałam nieco więcej śluzu, jednak był on inny, bardziej przejżysty, niemal bezbarwny. Teraz zmieniłam krążki na tabletki Jeanine, jestem w 3 tygodniu cyklu i właśnie od jakiegoś czasu wydziela się ten biały śluz. Byłabym wdzięczna za jakąś podpowiedź co to może być. Byłabym wdzięczna. Oczywiście do lekarza planuję się udać, jednak do dopiero tak za miesiąc - dwa po receptę. Jeśli może to być coś co koniecznie trzeba skontrolować to postaram się wizytę przyśpieszyć. Proszę i z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Nie martw sieto nic powaznego.To wlasnie tabletki powoduja taki objaw u ciebie.Tutaj masz dzialanie:
    Tabletka hamuje owulację, zagęszcza śluz w szyjce macicy - to działanie antykoncepcyjne. Poza tym obniża poziom cholesterolu we krwi, redukuje też trądzik oraz przetłuszczanie się włosów. Tylko w minimalnym stopniu wpływa na metabolizm - stosując ją, nie powinnyśmy więc przytyć.
  • 12-03-2012 22:43:22

dziękuję bardzo

Zobacz inne dyskusje

• samanthabels
    Hej, postaram sie szybko strescicBralam antykoncepcje praktycznie 2 lata, zerwalam z chlopakiem...
  • beemka
    Od wielu miesięcy wychodzą mi w posiewach liczne pałeczki kwasu mlekowego, w...
  • Wątek: Ovulastan
    Witam mam pytanie dotyczace tych tabletek mianowicie jestem 6 ty po porodzie przepisał mi...
  • Witam. We wrześniu zostałam mamą. Poród bez komplikacji siłami...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0069164_kobieta_opryszczka_usta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesOpryszczka narządów płciowych
    Zakażenie wirusem opryszczki zwykłej typu 2 (HSV-2, Herpes...
    Twoja sugestia