Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: spóżniający się okres - ciąża? (2)

• 01-03-2013 17:21:56

Dzień dobry
    Mamy z dziewczyną po 24 lata. od ponad 2 współżyjemy. Zawsze dbaliśmy o każdy szczegół. Seks zawsze w prezerwatywie, najczęściej durex extra safe, jak petting to zawsze dbaliśmy żeby się nie "pobrudzić". jeśli ściągałem prezerwatywę to zawsze później myłem ręce przy dalszych pieszczotach. Gumka nigdy mi się nie zsunęła, nigdy nie pękła, zawsze sprawdzam czy nic z niej nie leci, poza tym nigdy nie doszedłem w dziewczynie, tylko zawsze przed wyciągałem członka i dochodziłem normalnie w prezerwatywie. Nie wiem ilu dniowy ma cykl ale okres zawsze miała bardzo nieregularny. ostatni raz kochaliśmy się 16 lutego a okres powinna mieć 18 a do tej pory niestety nic cry .. strasznie oboje się martwimy. ok 18 lutego miała objawy zbliżającego się okresu (bolały ją plecy i biust jej urósł) ale do tej pory nic z tego. dodam ze od jakiegoś czasu dziewczyna stara sie regularnie ćwiczyć wieczorami przez to ma teraz płaski brzuszek, wysmukliły jej się nogi, a i często ma zapalenie pęcherza. np jak tylko chwile nogi jej przemokną albo cos takiego. czy to wszystko moze mieć wpływ na az tak długie opoznienie?. z góry dziękuje za szybką i konkretna odpowiedź.

• Reklama

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    01-03-2013 18:04:40

Na spozniajacy sie okres może mieć wpływ wszystko. Przeziębienie, stres, leki, osłabienie, wysiłek fizyczny itp. Jeśli postepowaliscie tak jak piszesz to nie ciąża. Zróbcie test nie będziecie sie stresowac.

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: badanie
    witam17 grudnia miałam wykonane w szpitalu badanie densytometria, dziś zrobiłam...
  • Witam,W okresie dojrzewania, między 14 a 20 r. życia nie miałam okresu z...
  • Witam wszystkich forumowiczówMam następujący problem: karmie piersią...
  • Mam pytanie mam wkładkę mirenę do 29 stycznia 2015r minie 5 lat jak długo...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya03518_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesObniżenie ścian pochwy
    Obniżenie przedniej i/lub tylnej ściany pochwy.
    Twoja sugestia