Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: Spozniony okres i bolace jajniki. (3)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    07-03-2006 19:39:00

Okres spoznia mi sie cztery dni i troszke bola mnie jajniki. Ostatni raz kochalam sie z chlopakiem jakies 2 tyg. temu ale to byl sex oralny tylko. Wiec o ciaze chyba nie powinnam sie martwic ?? Troszke jestem zmartwiona bo do tej pory nigdy nie spoznial mi sie okres, zawsze mialam regularnie. Dodam, ze jestem troszke przeziebiona, wiec moze dlatego okres mi sie spoznia ale i tak sie boje. Wczesniej zdazaly mi sie bole jajnikow ale daelikatne tak jak teraz. Nie wiem czy moglam zajsc w ciaze, czy moze przeziebilam sobie jajniki ?

Ostatnia edycja: 07-03-2006 19:39:00
  • Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    08-03-2006 22:03:00

Witaj Julia1986

Zajście w ciążę w wyniku uprawiania seksu oralnego jest niemożliwe. Z pewnością istnieją jakieś inne przyczyny opóźnienia miesiączki. Ból jajników może świadczyć o stanie zapalnym. Jeżeli ból będzie się nasilał lub dołączy się wysoka temperatura to skonsultuj się z lekarzem.Stany zapalne jajników wymagają zażywania antybiotyku i nie należy ich bagatelizować.[addsig]

Ostatnia edycja: 08-03-2006 22:03:00

Pozdrawiam

Dr Zofia Polska

Ekspert Medforum

• Reklama

• Początkująca
    11-08-2009 14:06:00

Mam pytanie ????

Mam okres co 27,28,30 dni, który tyrwa 6 lub 7 . Ból przed okresem odczuwam tydzień przed aż do pojawienia się okresu. Przed wystąpieniem okresu także biegunka. Musze zaznaczyć że współżyję z narzeczonym- stosunek przerywany- nawet w czasie trwania okresu. Dzień po skończeniu się miesiączki odczuwam rano ból jajników z prawej i lewej strony, a przy tym muszę z 2 razy iść do toalety z powodu biegunki. Ostatnio( dzień po zakończeniu okresu) jadąc z chłopakiem autem musiałam zasłonić usta i nos gdyż drażnił mnie niewyczuwalny dla chłopaka zapach- czułam mdłości. Nie mogłam wieczorkiem nawet zapalić gdyż po zapaleniu ponownie mdłości. Co się dzieje. Proszę o odpowiedź.

[addsig]

Ostatnia edycja: 11-08-2009 14:06:00

nikol

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Stroskany
    Witam. Mojej dziewczynie spóźnił się okres 6 dni, ma nieregularne...
  • paulina2809
    Cześć, wczoraj podczas stosunku z chłopakiem zsunęła nas się...
  • xpaulinaax3
    Pierwszy raz w życiu robiłam test ciążowy i nie wiem co myśleć,...
  • mania93
    Witam Od kilku tygodni zauważyłam pewien problem związany z moimi piersiami. Na...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya08953_kobieta_nogi_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesŻylaki w ciąży
    Odcinki nadmiernie rozdętych żył z powodu nieprawidłowego...
    Twoja sugestia