Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: Stediril 30 (1)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
ulubione
  • Stediril 30
    25-11-2010 18:18:51

Witam!Mam pytanie odnośnie tabletek Sediril 30 czy są bezpieczne.Mam podejzenie endometriozy w bliźnie po cessarce.Ostatnio lekarz leczył mnie tabl. Yasmin brałam je przez pół roku,niby było ok ale znów zaczeło mnie boleć i zdecydowałam iśc do innego lekarza ten przepisał mi właśnie stedril 30, są refundowne więc są tanie ale czy są bezpieczne jeste tam więcej hormonów czy faktycznie powodują zakrzep a zwłaszcza jak sie pali papierosy?proszę o szybka odp bo na dniach musialabym zacząć je brać.z góry dziekuje

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• monikar11
    Czy mogę być w ciąży? Wczoraj kochałam się z chłopakiem, gdy skończyliśmy zauważył,...
  • kiiniia
    bobo test strumieniowy - wiarygodny? Witam,mam do was takie pytanie, czy ktoras robila ten test i czy jest wiarygodny? Czytalam w...
  • aagaa1993
    szósty dzień brania luteiny a miesiączki brak! Witam, mój problem polega na tym, iż miesiaczka spóźniala mi się...
  • stokrotkaaa123
    mała ruchliwość macicy-piroxicam jelfa? Witam serdecznie.Byłam ostatnio u ginekologa z pewnym problemem. W trakcie odbywania...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/f10_sf_bedrm_ss_sittingup_stomachache_carolyn-0848_kobieta_bol_okres_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesBóle podbrzusza po porodzie
    Bóle dołem brzucha pojawiające się we wczesnym okresie...
    Twoja sugestia