Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: Stediril 30 (1)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
ulubione
  • 25-11-2010 18:18:51

Witam!Mam pytanie odnośnie tabletek Sediril 30 czy są bezpieczne.Mam podejzenie endometriozy w bliźnie po cessarce.Ostatnio lekarz leczył mnie tabl. Yasmin brałam je przez pół roku,niby było ok ale znów zaczeło mnie boleć i zdecydowałam iśc do innego lekarza ten przepisał mi właśnie stedril 30, są refundowne więc są tanie ale czy są bezpieczne jeste tam więcej hormonów czy faktycznie powodują zakrzep a zwłaszcza jak sie pali papierosy?proszę o szybka odp bo na dniach musialabym zacząć je brać.z góry dziekuje

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• niedoswiadczona97
    Wynik testu ciążowego Hej. Dokładnie 11 dni temu współżyłam z chłopakiem po raz...
  • nataa00
    Jak dowiedzielyscie sie ze jestescie w ciazy? Witam kobietki chcialabym sie dowiedziec jak to u Was bylo z zajsciem w ciaze. Jak sie...
  • Gora123
    Czy mogę być w ciąży???? Cześć mam problem Mój chlopak masturbowal się na łóżku...
  • lordii
    preejakulat Witam. ostatnio bawiliśmy się z moja dziewczyną i teraz obawiam sie że...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/2__Karmienie_naturalne_Jakie_sa_zalety_karmienia_piersia_panthermedia_5905121_5616x3744-W300H200.jpgFot. medforumPrzeciwwskazania do karmienia piersią
    Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia...
    Twoja sugestia