Serwisy Medforum
Reklama
Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: Stediril 30 (1)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
ulubione
  • Stediril 30
    25-11-2010 18:18:51

Witam!Mam pytanie odnośnie tabletek Sediril 30 czy są bezpieczne.Mam podejzenie endometriozy w bliźnie po cessarce.Ostatnio lekarz leczył mnie tabl. Yasmin brałam je przez pół roku,niby było ok ale znów zaczeło mnie boleć i zdecydowałam iśc do innego lekarza ten przepisał mi właśnie stedril 30, są refundowne więc są tanie ale czy są bezpieczne jeste tam więcej hormonów czy faktycznie powodują zakrzep a zwłaszcza jak sie pali papierosy?proszę o szybka odp bo na dniach musialabym zacząć je brać.z góry dziekuje

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• onaa18
    test witam.Zrobilam dziś test paskowy i odrazu pojawiły się dwie kreski chodź na...
  • olka23w
    niski progesteron? Witam chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość...
  • alicja95
    niskie libido-estradiol Witam .Moje pytanie jest następujące mam problem z praktycznie 0 libido w związku...
  • kinia1989
    przerosnięte endometrium,torbiel i odmienne zdanie lekarzy Mam 26 lat po urodzeniu córki w 2011 roku okres mam regularnie co 30-35 dni . Krwawienia...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_ciaza_owoce_ojoimages_061212f0009.jpg_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPowikłania porodowe
    Dotyczy to również okresu połogu. Największy odsetek...