Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: sterilitas primaria (3)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    22-05-2005 20:53:00

zrobiłam sobie badania w pierwszej fazie cyklu moje wyniki to:LH-10,64 FSH-5,82 ESTRADIOL-196,41 PROLAKTYNA GODZ.22-16,9 GODZ.2.OO-21,38 GODZ.6.00-16,19 W DRUGIEJ FAZIE CUKLU PROGESTERON W SUROWICY-19,18 ng/ml. miałam również pobraną biopsję :śluz i drobne fragmenty błony sluzowej szyjki macicy,materiału z jamy macicy nie stwierdzono biorę równiez tabletki o nazwie Clostilbegyt od stycznia .Moje pytanie dotyczy leczenia niepłodnośći co jeszcze powinnam zrobic za badania i czy moje wyniki nie przeszkadzaja w planowaniu ciąży?
    [addsig]

Ostatnia edycja: 22-05-2005 20:53:00

tina

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    22-05-2005 22:17:00

Wyniki wygladają dobrze (na przyszłość podawaj jednostki i dni cyklu w któych były robione badania). Dlaczego bierzesz Clostibegyt ? Miałaś stwierdzone problemy z owulacją ? Czy cykle (przynajmniej niektóre) są monitorowane na USG? Jak długo się starasz ? Dużo pytań ja na początek ale to istotne, nie leczy się przecież wyników tylko człowieka . Do ciąży potrzeba: owulacji, dobrych plemników, odpowiedniego śluzu szyjkowego do czasowego przechowania plemników, prawidłowej budowy macicy i drożnych jajowodów. Etapy diagnozowania niepłodności w uproszczeniu polegają na sprawdzeniu kolejno wszystkich tych czynników. Pozdrawiam

-----------------

Ilona Królak

Ostatnia edycja: 22-05-2005 22:17:00

Ilona Królak

• Reklama

• Początkująca
    24-05-2005 21:19:00

MIAŁAM STWIERDZONE PROBLEMY Z OWULACJĄ A TERAZ GDY BIORE TABLETKI MAM WYKONYWANE USG MIEDZY 10-12 DNIEM CUKLU.JAJNIKI PRACUJA PRAWIDŁOWO I PĘCHERZYKI PĘKAJA.STARAMY SIE O DZIECKO OD 2 LAT ALE OD PÓŁ ROKU DOPIERO ZACZELIŚMY ROBIĆ BADANIA.OD TEGO CYKLU-MIESIĄCA. MAM PODWOJONĄ DAWKE TABLETEK A W PRZYSZŁYM MIESIĄCU BĘDE MIAŁA ROBIONE BADANIA NA DROŻNOŚĆ JAJNIKÓW.BARDZO DZIEKUJE ZA INFORMACJE I NAPISZE JAK BEDE MIAŁA DALSZE WYNIKI.

Ostatnia edycja: 24-05-2005 21:19:00

tina

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• basiagniezno
    Witam.2.12.miałam wyciętą zmianę skórną z piersi...
  • mania93
    Witam Od kilku tygodni zauważyłam pewien problem związany z moimi piersiami. Na...
  • Stroskany
    Witam. Mojej dziewczynie spóźnił się okres 6 dni, ma nieregularne...
  • xpaulinaax3
    Pierwszy raz w życiu robiłam test ciążowy i nie wiem co myśleć,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/ciaza_dziewczynka_kobieta_panthermedia_a14337323-W300H200.jpgFot. medforumPodejście do ciąży i porodu w różnych...
    Mimo, że fizjologiczna ciąża i naturalny poród przebiega u...
    Twoja sugestia