Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Streptococcus agalactiae B. (422)

• 31 Lipiec 04:15:46
    Gość 2013-07-19 21:32:04
    Hej dziewczyny, my z mężem od kilku miesięcy staramy się o dziecko i nic, zrobiłam kilka dni temu posiew z pochwy i wyszła bakteria streptococcus agalactiae, trochę się jej przestraszyłam nie ma co. U lekarza jeszcze nie byłam, wybieram się po weekendzie, mam w domu FLuomizin, w ultoce jest info że działa na w/w bakterię i chyba dzisiaj zacznę brać, nie wiem tylko co z dalszym staraniem o dzidziusia. Najgorsze jest to że słyszałam, że tego nie da się wyleczyć a w ciąży może powodować komplikacje. Masakra, próbowała któraś z Was Fluomizinu?

K.P

Próbowała, nawet dwukrotnie, w płonnej nadziei, że za drugim razem coś jednak zadziała. Efekt? Od bez różnicy po dramat z cyklu czarny/kawowy śluz Ale ginekolog tylko rozkłada ręce, bo to jedyny lek (oprócz antybiotyków rzecz jasna) który rzekomo na to działa. Ja takiego działania nie stwierdziłam.
  • 20 Sierpień 12:45:07

Hej,

jestem w tej samej sytuacji co TY. To siństwo nie da się wyleczyc. Stosowałam juz wszysko. Podobno trzeba wlewać jogurt naturalny w każdą dziurkę i to jest najskuteczniejsze. (dr nauk medycznych ginekolog mi poradziła). Dobre bakterie w końcu zwalczą i wprowadzą się na miejsce streptococcusa. Przystępuję zatem do produkcji i wlewania jogurtu. Antybiotyki nie działają. Probiotyki tak (wzrost i obiawy sa mniejsze) Probiotyki trzeba stosowac cały czas - doustnie, dopochwowo i regularnie. Byłabym wdzięczna za wiadomość o autoszczepionce - czy zadziałała. Zrezygnowałam przez to z 2 dziecka - wg. lekarzy niesłusznie. Łatwo mówic....

Zobacz inne dyskusje

• MyNameIs
    Jak w temacie. Mam straszne wzdęcia, jak zjem jakieś bardziej śmieciowe -...
  • witam. na jednej z moich warg sromowych pojawily sie dwie malenkie brodawki, przypominające...
  • doris3434
    jak już wspominałam mam od kilku lat ten problem.za każdym razem wykrywają...
  • arleta.b1
    Witam. Jestem po menopauzie. Od 3-ch lat cierpię z powodu dolegliwości miejsc...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/12220075_kobieta_mezczyzna_antykoncepcja_prezerwatywa_stosunek_zabezpieczenie_sex_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesCzym jest choroba weneryczna?
    Choroby weneryczne przenoszone są podczas stosunku płciowego...
    Twoja sugestia