Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: świąd pochwy i odbytu, łuszczenie sie skóry wokół narządów.. (2)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    11.06.2010 22:21:09

Witam!

Od jakiegoś czasu mam strasznie dokuczliwe objawy. Jest to świąt pochwy i odbytu. Dodatkowo skóra wokół odbytu w stronę pochwy łuszczy się, jest zrogowaciała...Dodatkowo po stosunkach z mężem, swędzi jeszcze bardziej, piecz i pojawia się opuchlizna warg. Przy każdych upławach które są wodniste o intensywnym zapachu nasila się swiąd jest nie do zniesienia! Lekarz juz raz leczyl mnie na drożdżycę, ale nic nie pomogło. Zreszta to nie są typowe objawy(kiedyś przechodziła, uławy były inne) Proszę o pomoc....

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    12.06.2010 13:55:55
    justyna_p1 2010-06-11 22:21:09 Witam!

Od jakiegoś czasu mam strasznie dokuczliwe objawy. Jest to świąt pochwy i odbytu. Dodatkowo skóra wokół odbytu w stronę pochwy łuszczy się, jest zrogowaciała...Dodatkowo po stosunkach z mężem, swędzi jeszcze bardziej, piecz i pojawia się opuchlizna warg. Przy każdych upławach które są wodniste o intensywnym zapachu nasila się swiąd jest nie do zniesienia! Lekarz juz raz leczyl mnie na drożdżycę, ale nic nie pomogło. Zreszta to nie są typowe objawy(kiedyś przechodziła, uławy były inne) Proszę o pomoc....

Najlepiej jak zrobisz posiew pochwy z antybiogramem, wtedy wyjdzie na co trzeba Cię leczyć.

Paulina85krk

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• ojej96
    Witam, mam pytanie odnośnie sytuacji w jakiej jestem,bo strasznie panikuję i nie wiem...
  • Vindia
    Witam,zrobiłam niedawno test ciążowy, wyszedł pozytywny, dla pewności...
  • Kwiat00
    WitamNiedługo mam wyjechać na wakacje, ale niestety przyplątała mi się...
  • aneczka28
    witam czy testy owulacyjne paski pomagaja zaplanowac ciaże i czy sie sprawdzaja ?. I kiedy...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_brzuch_bol_panthermedia_a9414650_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockŚwiąd skóry w ciąży.
    Nadmierny, uciążliwy świąd skóry pojawiający się w trakcie...
    Twoja sugestia