Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Antykoncepcja

(4)

Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Temat: Tabletki antykoncepcyjne (5)

  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    25.08.2012 08:45:40

    Witam. Mam 20 lat i właśnie zaczęłam stosowanie tabletek antykoncepcyjnysz midiana, po których niestety nie czuje się najlepiej. Męczą mnie duże mdłości (jestem w 5 dniu stosowania). Moje pytanie brzmi czy mdłości przejdą ( na ulotce jest informacja, że mdłości zdarzają się u 1 do 10 kobiet na 100). Czy na mdłości ma wpływ to, że wybrałam sobie wczesną pore brania tabletek i z reguły jem je przed śniadaniem? Dziękuję za odpowiedź.

  • Ekspert na forum
    wczoraj 17:29:01

    Witam
    Objawy niepożądane tabletek antykoncepcyjnych w pierwszych trzech miesiącach stosowania powinny ustąpić. Jest to reakcja organizmu na zmianę stężeń hormonów. Jeżeli jednak objawy będą się nasilały powinnas się zgłosić do lekarza.

    BEATA

  • Wtajemniczony
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    11.09.2012 16:25:28

    To oczywiście prawda,reakcja na tabletki może być różna w zależności indywidualnie od organizmu. Poza tym Poczytaj na ulotce jakie mogą być skutki uboczne. Jeśli dalej bedziesz się źle czuła,to po prostu udaj się na wizyte do lekarza i poproś o ich zmiane.

  • 06.08.2013 16:16:59

    witam mam 24 lata jestem 2,5 miesiąca po porodzie niedawno byłam na wizycie kontrolnej u lekarza i przepisał mi tabletki antykoncepcyjne symonette z tym że zanim zaczęłam je brać wystąpiło krwawienie (już po wizycie u lekarza) w ulotce przeczytałam że powinnam je brać od pierwszego dnia cyklu i tak zrobiłam jednak krwawienie nie ustaje... lekarz mówił że gdyby wystąpiło krwawienie podczas stosowania mam brać tabl. 2 razy dziennie i powinno przejść jednak nie mówił nic o tym że dostanę miesiączki wydaje mi się że to trochę za wcześnie na okres. proszę o rade bo nie wiem co robić czy odstawić tabl. czy brać 2 razy dziennie?! i czy jeśli to miesiączka a biorę tabl. to czy mimo ich stosowania bez przerwy dalej będzie pojawiać się co miesiąc krwawienie?! z góry dziękuję za odp. pozdrawiam gorąco

  • Forumowiczka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    06.08.2013 16:41:04

    Przedłużające się krwawienie daje powody do niepokoju. Jeżeli nie jest zbyt nasilone, lub są to tylko plamienia to nic złego się nie dzieje. Przy 1 opakowaniu plamienie nawet przez cały miesiąc jest normalne, bo organizm mógł się jeszcze nie dostroić,, poczekaj do końca blistra zorb przerwę i kolejne opakowanie powinno być już w porządku. Co do brania dwóch tabletek jednego dnia nigdy o takim czymś nie słyszałam. Krwawienia raczej nie powinnaś mieć. Dopiero gdy skończysz brać tabletki.

Zobacz inne dyskusje

  • Carmen10
    Po wieloletniej przerwie zaczęłam znowu brać tabletki anty, dzisiaj...
  • witam,kochałam się ostatnio z moim chłopakiem i dostałam krwawienia(...
  • Podczas brania tabletek placebo współżyłam po zakończeniu...
  • Wątek: pierwszy raz
    Witam, z moim chłopakiem planujemy rozpocząć współżycie,...
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/MYA15096_kobieta_usmiech_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesWkładka wewnątrzmaciczna – informacje...
    Zakładanie wkładkiWkładkę zakłada lekarz w gabinecie...
    Twoja sugestia