Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: tabletki poronne *** (25)

ulubione
  • tabletki poronne arthrotec
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

Nie, nie postapilas tak jak powinna postapc madra kobieta, nalezalo isc do ginekologa, porozmawiac, znalezc rozwiazanie. Idz natychmiast i powiedz ze bralas pokatnie lek na usuniecie ciazy, ktory jest lekiem na reumatyzm. Tak czy inaczej musisz byc zbadana przez ginekologa.

Gość

wiesz co wydaje mi sie ze ty chyba nie rozumiesz pewnych rzeczy jesli jestes taka bystra bo pisac to kazdy potrafi i madrze sie wypowiadac ale tylko na forach jesli ty bys miala taki problem to jestem ciekawa czy nie wzielabys tych tabletek ja chce zeby moje dzieci zyly godnie na poziomie a nie zebraly o chleb bo narobic sobie dzieci to jest latwo tylko dac im potem jesc i wyksztalcic je to jest problem wiec jesli masz pisac mi takie glupoty to sie nie wypowiadaj wiecej pozdrawiam

• Reklama

Musisz pójść do lekarza żeby Cię zbadał. To dla Twojego dobra i Twoich dzieci. Po takim poronieniu powinnaś być zbadana czy nie zostały jakieś tkanki, które mogłyby spowodować zakażenie. To co powiesz lekarzowi to już Twoja decyzja. Ja Cię nie potępiam tylko chcę pomóc.

Gość

A ty co masz do powiedzenia ? zeby poszla do lekarza, ja jej powiedzialam pierwsza !, ze nalezalo pojsc do ginekologa, a nie brac trucizny na usuniecie ciazy, tak samo mozna usmiercic dziecko trutka na sz... *** jest na reumatyzm. Ty sie wiecej nie wypowiadaj na forum, bo nie masz zielonego pojecia co to jest ***, ja tu walcze wraz Piotrem z *** a nie z kobietami, im proponuje sie adopcje, domy dziecka, a nie mordowanie.I nie waz sie nigdy wiecej odnosic do czyichs postow, jak piszesz do autorki posta,nie bylas pytana o moje zdanie .

Gość

wykreslam o " moje " zdanie, chodzilo o jej nieproszone wtracanie sie do mojej wypowiedzi.

Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

Nie zawracaj gitary i udaj się do ortopedy- to w końcu leki na chore stawy.
    Nie wiedziałaś?

Gość

Gość z 20:38
    Jak nie masz nic cenzuralnego do powiedzenia to lepiej się wcale nie wypowiadaj. Chyba, że jesteś osobą, która się lepiej poczuje, jak kogoś zdołuje. Myślisz,że osobie zadającej pytanie jest lekko ? Jak nie potrafisz pomóc to nic nie pisz.

Gość

Malineczka8898, zrobiłaś wszystko tak jak powinnaś zrobić, dawkowanie i sposób zażycia były prawidłowe. Niepokoi tylko to krótkie krwawienie...W którym byłaś tygodniu ciąży ( licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki ) ? Jeśli w ciągu kilku najbliższych dni krwawienie się nie rozkręci będziesz musiała się upewnić czy aborcja się powiodła. Możesz to zrobić robiąc dwa badania Beta HCG w odstępie kilku dni ( jeśli hormon spada to znaczy że poroniłaś ) albo udając się na usg dopochwowe.

Zobacz inne dyskusje