Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: tabletki poronne (3)

ulubione
  • tabletki poronne
    Gość

jestem juz po w sirode zaczelam od 13 1 dawke duze dreszcze az sie jakalam po 2 dawce male dreszcze skurcze minimalne i lekkie krwawienie po 3 dawce lekkie skurcze brzuch napecznial i poczulam pekniecie poszlam do lazienki i zaczely leciec skrzepy nie wiem nawet co to bylo bo sie balam patrzec ale byly duze jak pomarancze i bardzo ich duzo nad ranem wstalam mokra od krwi poszlam do lazienki przebralam sie siadlam na wc zapalilam papierosa i po 2 min zaczely leciec giganty z 5 min to trwalo potem jeden nie chcial wyjsc wiec pomoglam rekami ale na omacku i polecialy jeszcze pare razy i koniec lewie splukalam to za 3 razem nie patrzylam na to ie chcialam dosc mnie to kosztowalo ale caly dzien nie mialam krwawienie lekkie jak przy koncu miesiaczki teraz jest piatek a ja o jednej podpasce i mala plamka nie wiem czy sie udalo boje sie isc do lekaza na usg nie wiem co mam robic

• tabletki poronne
    Gość

przepraszam mialam napisac wielkosci mandarynek jesli ktos brat tab poronne prosze o napsanie co kolwiek osoby ktore chca krytykowac to prosze nie robic tego

• tabletki poronne
    Gość

Od tygodnia szukam kontaktu do kogoś kto uzyskał tabletki dające efekt. Dwukrotnie zostałam oszukana zamawiając je poprzez internet. Proszę o pomoc.

• Reklama
Zobacz inne dyskusje