Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: tabletki wczesnoporonne (22)

• 17.09.2007 18:42:00

Mam takie pytanko.Gdzie mozna dostac te tabletki wczesnoporonne(niby ze do 9 tygodnia można je wziąść).Czy musi je przespisac ginekolog?Bo zapewne one są na recepte.Ale przeciez gnekolog moze sie nie zgodzić zeby je wypisać i co wtedy?

Ostatnia edycja: 17.09.2007 18:42:00
  • 06.06.2011 19:35:31
    Gość 2007-09-17 18:42:00 Mam takie pytanko.Gdzie mozna dostac te tabletki wczesnoporonne(niby ze do 9 tygodnia można je wziąść).Czy musi je przespisac ginekolog?Bo zapewne one są na recepte.Ale przeciez gnekolog moze sie nie zgodzić zeby je wypisać i co wtedy?
  • 08.06.2011 20:08:25

po pierwsze !!!
    tabletki wczesnoporonne ginekolog nigdy ci nie przepisze bo to tabletki o których piszesz nie są na poronienie i jest to zakazane! np.są tabletki które moga wywołać poronienie
    Arthrotec
    Wskazania: Pacjenci wymagający równoczesnego stosowania z niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi mizoprostolu. Diklofenak stosowany jest w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów i reumatoidalnego zapalenia stawów. Mizoprostol stosowany jest w profilaktyce owrzodzeń żołądka i dwunastnicy powodowanych przez niesteroidowe leki przeciwzapalne.

cytotec
    Wskazania: Preparat podawany jednocześnie z lekami z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych w leczeniu i profilaktyce wrzodów żołądka i dwunastnicy oraz krwotocznych uszkodzeń i nadżerek wywołanych przez niesteroidowe leki przeciwzapalne.

twoje pytanie

i co wtedy a nic!
    jestem przeciw aborcji!
    mała istota która jest w brzuchu chce żyć bo jest człowiekiem
    a to że ktos nie zabezpiecza sie to wie że ryzyko ciąży jest duże wiec wie co robi

• 11.06.2011 12:01:04

lekarz ci takich tabletek nie przepisze,takie tabletki nie dają gwarancji że zadziałają,w najgorszym wypadku mogą uszkodzić płód,nie jestem przeciwniczką aborcji ale jeżeli nie masz ważnego powodu żeby to robić to nie rób tego. ja jestem po zażyciu takich tabletek,w moim przypadku zadziałały. ale nie radze korzystać z ogłoszeń w internecie. w gazecie sporo się ich ogłasza jako farmakolgiczne wywoływanie miesiączki. to prawda że nie są to leki na poronienie bo mają inne przeznaczenie np na zwyrodnienie stawów ale mają też działanie poronne.

• 18.07.2012 12:29:34
    Gość 2011-06-08 20:08:25 po pierwsze !!!
    tabletki wczesnoporonne ginekolog nigdy ci nie przepisze bo to tabletki o których piszesz nie są na poronienie i jest to zakazane! np.są tabletki które moga wywołać poronienie
    Arthrotec
    Wskazania: Pacjenci wymagający równoczesnego stosowania z niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi mizoprostolu. Diklofenak stosowany jest w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów i reumatoidalnego zapalenia stawów. Mizoprostol stosowany jest w profilaktyce owrzodzeń żołądka i dwunastnicy powodowanych przez niesteroidowe leki przeciwzapalne.

cytotec
    Wskazania: Preparat podawany jednocześnie z lekami z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych w leczeniu i profilaktyce wrzodów żołądka i dwunastnicy oraz krwotocznych uszkodzeń i nadżerek wywołanych przez niesteroidowe leki przeciwzapalne.

twoje pytanie

i co wtedy a nic!
    jestem przeciw aborcji!
    a to że ktos nie zabezpiecza sie to wie że ryzyko ciąży jest duże wiec wie co robi
  • 18.07.2012 12:29:36
    Gość 2011-06-08 20:08:25 po pierwsze !!!
    Arthrotec

cytotec

twoje pytanie

i co wtedy a nic!
    jestem przeciw aborcji!
  • 18.07.2012 14:08:08
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 28.05.2013 11:36:10
  • Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    28.05.2013 13:38:23
  • Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    28.05.2013 13:38:55

Zobacz inne dyskusje

• doris3434
    jak już wspominałam mam od kilku lat ten problem.za każdym razem wykrywają...
  • WITAM,mam czerwone, swędzące zmiany między pośladkami......
  • Od jakiegoś roku sporo razy uprawialam seks analny, od niedawna jakieś niecałe 2...
  • mój problem polega na tym, że baaaardzo śmierdzi mi z pochwy. Jak siedzę...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_bol_brzucha_panthermedia_4834082_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockZapalenie szyjki macicy
    Jest to najczęstsza choroba narządów płciowych, często...
    Twoja sugestia