Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: torbiel na jajniku a seks (1)

• 05.03.2011 14:51:34

witam,

2 miesiące temu wykryto u mnie torbiel na jajniku (5cm średnicy). Od tamtej pory biorę tabletki antykoncepcyjne i mam nadzieję, że torbiel się wchłonie. Od tygodnia współżyję i chciałabym się zapytać czy jest to bezpieczne z uwagi właśnie na torbiel. Po stosunku odczuwam niewielki dyskomfort ale może jest to spowodowane zbyt intensywnym myśleniem na ten temat.

mam też pytanie o szyjkę macicy. Wyczytałam na forum, że zbyt mocne uderzanie o nią może spowodować jej zerwanie.....dodam, że mój partner ma 17cm członka.

Po prostu odczuwam niewielki nieprzyjemny ból i zastanawiam się na przyczyną.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zobacz inne dyskusje

• Witam, zacznę od tego że mam bardzo nie regularne cykle miesiączkowe. Wg moich...
  • szatsii
    Wątek: Atywia
    Witam!Od kilku miesięcy okres mam dwa razy na miesiąc. Nie chce sie wykrwawić,...
  • Chcialam zapytac czy istnieje jakis sposob na opoznienie miesiaczki. biore tabl,anty ale zeby...
  • Kobietki, mam ogromny problem, a jest nim moja łechtaczka... Czasami przed...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya05754_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesDolegliwości ze strony pochwy i sromu.
    Do najczęstszych dolegliwości ze strony sromu i pochwy należą:...
    Twoja sugestia