Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: torbiel na jajniku a seks (1)

• 05-03-2011 14:51:34

witam,
    2 miesiące temu wykryto u mnie torbiel na jajniku (5cm średnicy). Od tamtej pory biorę tabletki antykoncepcyjne i mam nadzieję, że torbiel się wchłonie. Od tygodnia współżyję i chciałabym się zapytać czy jest to bezpieczne z uwagi właśnie na torbiel. Po stosunku odczuwam niewielki dyskomfort ale może jest to spowodowane zbyt intensywnym myśleniem na ten temat.

mam też pytanie o szyjkę macicy. Wyczytałam na forum, że zbyt mocne uderzanie o nią może spowodować jej zerwanie.....dodam, że mój partner ma 17cm członka.

Po prostu odczuwam niewielki nieprzyjemny ból i zastanawiam się na przyczyną.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zobacz inne dyskusje

• Witam!Mam następujący problem. Od ponad roku brałam tabletki anty, z okresem...
  • Sabina18
    Witamdzisiaj po tym jak sie umylam zobaczylam ze mam bialy (przezroczysty troche) nalot w...
  • Wątek: gosc 15
    Mam pytanie czy jest to bezplodnosc jezeli w dni plodne moj chlopak doszedl a ja nie jestem w...
  • Wątek: Ovulastan
    Witam mam pytanie dotyczace tych tabletek mianowicie jestem 6 ty po porodzie przepisał mi...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/bakterie_istock_000003187348xsmall_cr-W300H200.jpgFot. iStockRzęsistkowe zapalenie pochwy
    Jest to zapalenie pochwy wywołane przez pierwotniaka –...
    Twoja sugestia