Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Antykoncepcja

(4)

Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Temat: tycie po odstawieniu... (3)

• 05-04-2013 18:35:37

Odstawiłam tabletki Yasminelle. Z dnia na dzień tyję. Przybrałam 4 kg w dwa tygodnie. Tabletki brałam 4 lata. Proszę o poradę, co robić? Czy asequrella coś pomoże? Jeśli nie to co?

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    05-04-2013 18:55:11

Mniej jeść
    Może to woda Ci się zbiera?
    Asequrella to pic na wodę

Moja porada nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Nie posiadam wykształcenia medycznego, a moje porady mają jedynie charakter informacyjny (tabletki stosuję od 18. roku życia i stąd moja wiedza).

• Reklama

• 05-04-2013 19:33:56

Mniej się nie da. nie mam apetytu, jem jak ptaszek ;/ pewnie woda się zbiera, ale jak się jej pozbyć??

Zobacz inne dyskusje

• monnnnnnikaaaaa
    Witam, zaczęłam pierwsze opakowanie MIdiany, są to moje pierwsze hormony.Pierwsza...
  • karolinawu
    Serdecznie witam!Mam 20 lat, przyjmuję od 6 miesięcy tabletki antykoncepcyjne...
  • Mania1718
    WitamMam pytanie dzisiaj mam 34dc ( dodam ze staramy się z mężem o dziecko)...
  • Ogum
    Witam. Moja dziewczyna przyjmuje tabletki antykoncepcyjne. W ciągu trzeciego tygodnia...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya04832_kobieta_mezczyzna_spacer_morze_woda_odpoczynek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesDolegliwości związane ze stosowaniem...
    Wszelkie niepokojące objawy pojawiające się po założeniu...
    Twoja sugestia